1. Dziś ulicami miasta przejdzie 30. procesja różańcowa. Rozpocznie się przy pomniku Św. Jana Pawła II na sądeckim rynku o godz. 18:00. Następnie przejdzie do bazyliki Św. Małgorzaty, do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, do kościoła Matki Bożej Licheńskiej i Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zakończenie procesji około godz. 21:00 w kościele Matki Bożej Niepokalanej.
2. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają.
3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Różaniec odmawiamy w dni powszednie od godz. 17.30, a w niedziele od godz. 18.00. Dzieci prowadzą różaniec w środy i w piątki o godz. 17.30.
4. Msza św. ze wspólnota Magis+ w poniedziałek o godz. 19.30. Zapraszamy też osoby niezwiązane ze wspólnota.

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30.
6. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Spotkanie dla klas ósmych szkól podstawowych będzie o godz. 18:45.
7. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o 17.30. Po Mszy św. wieczornej adorację Najśw. Sakramentu grupa modlitewna im. o. Pio.
8. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy będą w piątek o godz. 15.00. Podczas adoracji jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
9. Prosimy o wsparcie projektu z Budżetu Obywatelskiego, dotyczące remontu miejsc parkingowych przy Szkole Podstawowej nr 8 i naszym kościele przy ul. 1 Maja. Szczegóły na stronie parafialnej, miasta i w gablocie. Link do głosowania: https://bo.nowysacz.pl/glosowanie
10. Listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przy bocznych ołtarzach wystawione są kartki wypominkowe. Po wypełnieniu prosimy składać je do skarbonki obok ołtarza Matki Bożej.
11. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Mirosław Becherowski, Stanisława Sikora, Marta Kowalczyk i Adolfina Szafrańska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com