1. Osoby, które w Niedzielę uczestniczą we Mszy Świętej za pośrednictwem mediów, a chcą przyjąć Komunię Świętą zapraszamy przed ZAKRYSTIĘ – w godzinach 13.15 – 13.45 oraz 19.15 – 19.45. Prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.
2. W poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00 odprawiamy Msze św. za zmarłych poleconych w wypominkach. Nabożeństwa za zmarłych są w dni powszednie o godz. 17.25, a w niedzielę o godz. 17.55. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
3. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają duchowo oraz materialnie.

4. W poniedziałek Msza św. Wspólnoty Magis Plus o godz. 19.30. Zapraszamy też osoby niezwiązane ze wspólnota.
5. We wtorek wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej patronki naszego kościoła. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
6. W środę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. O godz. 17.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli, podczas którego modlimy się w intencji wszystkich matek, zarówno będących już w stanie błogosławionym, mających w tym czasie problemy czy spodziewających się trudności przy porodzie, jak i w intencji tych kobiet, które pragną być matkami, ale towarzyszą temu trudności. Obok ołtarza z obrazem Pana Jezusa Miłosiernego, umieszczona jest skrzynka na podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Św. Ignacego. Można też będzie wziąć wodę Św. Ignacego wraz z modlitwą, która towarzyszy jej używaniu.
7. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu.
8. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy będą w piątek od godz. 15.00. Podczas adoracji jest możliwość spowiedzi.
9. W sobotę wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny – Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego.
10. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
11. W sklepiku jest już kalendarz parafialny na przyszły rok. Polecamy.
12. Do wieczności odeszli: Antonina Legutko, Zofia Wróbel, Józef Świerad, Mieczysław Bugajski, Kunegunda Bugajska-Sromek, Janusz Korpak, Tomasz Weiss, Marcin Błażej, Joanna Pabiś. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com