1 Dzisiaj rozpoczynamy Adwent i nowy Rok Liturgiczny. Msze św. roratnie będą w dni powszednie o godz. 6.00 i 18.00.
2 Komunię Świętą uczestniczącym we Mszy Świętej za pośrednictwem mediów, udzielać będziemy w niedziele, przed ZAKRYSTIĄ, w godzinach 13.15 – 13.45 oraz 19.15 – 19.45.
3 Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają duchowo oraz materialnie.
4 W poniedziałek święto Św. Andrzeja Apostoła. Msza św. w int. o. Andrzeja Barana z okazji imienin będzie w poniedziałek o godz. 8.00 Zapraszamy.

5 We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek o godz. 17:30.
6 W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Przed I-piątkiem będziemy spowiadać w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30
7 W czwartek wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego. Po Mszy św. wieczornej adorację Najświętszego Sakramentu poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
8 W piątek Apostolstwo Modlitwy zaprasza na adorację Najśw. Sakramentu o godz. 12:00. Koronki i adoracji o godz. 15:00 nie będzie.
9 Msza św. w intencji pracowników, byłych pracowników oraz ich rodzin firmy NOWOMAG odbędzie się w piątek o godz. 15:00.
10 Przed kościołem są rozprowadzane świece wigilijne. To „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” - wspiera leczenie i wypoczynek dzieci z ubogich rodzin oraz samotne matki. Przy ołtarzu Matki Bożej jest skarbona Caritas. Ofiary ze skarbony przeznaczymy na produkty spożywcze dla najuboższych rodzin z naszej parafii.
11 Róże Różańcowe wznawiają modlitwę różańcową o godz. 17.30.
12 Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
13 W sklepiku kalendarz parafialny, świece wigilijne CARITAS, lampiony na roraty, prasa katolicka, ciasto.
14 Do wieczności odeszli: Jolanta Kapturkiewicz, Ryszarda Pieniążek, Józefa Pulit, Ludwika Waśko, Marian Białkowski, Jerzy Musiał. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com