1 W związku z kolejnymi obostrzeniami wprowadzonymi w kraju przypominamy o dyspensie od uczestniczenia we Mszy św. udzielonej przez biskupa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o przestrzeganiu dystansu i ilości osób w kościele szczególnie w czasie świąt. Starajmy się przewidywać możliwe konsekwencje. Czyńmy to w imię miłości bliźniego i wzajemnej troski o siebie.
2 Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem mediów i przypominamy o możliwości przyjęcia Komunii św. w niedziele oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, przed ZAKRYSTIĄ w godz. 13:15–13:45 i 19:15–19:45.

3 Msze św. roratnie odprawiamy w dni powszednie o godz. 6:00, i dodatkowo w tym tygodniu o godz. 6:30 a dla dzieci od poniedziałku do środy o godz. 18.00. Na koniec rorat dzieci, które posiadają plansze i naklejki mogą zgłaszać się po dodatkową nagrodę.
4 Spowiadamy od poniedziałku do środy w godz. Od 6:00 do 9:00 tylko i wyłącznie w sali św. Ignacego, od 9:00 do 17:00 w kościele. W czwartek od 6:00 do 9:00 w sali św. Ignacego; od 9:00 do 14:00 w kościele.
5 W czwartek Wigilia. Zachęcamy do zadbania o religijną atmosferę wieczerzy Wigilijnej. Niech towarzyszy nam modlitwa, czytanie fragmentu Ewangelii, łamanie się opłatkiem, wspólne kolędowanie. Msze św. rano według zwykłego porządku. Po południu Mszy św. nie będzie. Pasterki w kościele będą o godz. 20:00, 22:00 i o godz. 24:00. Składka przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
6 Na Pasterce o 24.00 będziemy modlić się za Rodziców Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dziękujemy wszystkim Rodzicom Adopcyjnym za 9-cio miesięczną modlitwę w intencji dzieci poczętych i zagrożonych.
7 W pierwszy i drugi dzień świat Narodzenia Pańskiego porządek Mszy św. Niedzielny.
8 W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
9 W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy obchodzić jubileusze małżeńskie.
10 Do wieczności odeszli: Józef Marczyk, Krystyna Oleksy, Maria Jaśkiewicz, Stanisław Kamiński. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com