Zadanie ze zdrapki na dziś:

Dziś Droga Krzyżowa (za kogo odpust zupełny?)


 

1. Przez okres Wielkiego Postu jest wystawiony koszyczek, do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę, i post w jakiejś konkretnej intencji. Każdy kto zabierze intencję od kogoś innego zobowiązuje się do jednodniowego postu w dowolnej formie w ciągu tygodnia następującego po danej niedzieli. Poczujmy się w ten sposób też wspólnotą.
2. Dziś Caritas przed kościołem rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki, które można wykorzystać podczas liturgii w Wielką Sobotę, postawić na świątecznym stole. Można też zapalić je na grobie najbliższych w Poniedziałek Wielkanocny. Zachęcamy, by baranki i świece paschalne były nie tylko ozdobą świątecznych stołów, ale nade wszystko niech będą symbolem pomocy chorym, niepełnosprawnym i starszym.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek o godz. 17.30.
4. Spotkanie z Biblią będzie w środę po Mszy św. wieczornej, w kościele.
5. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie w czwartek o godz. 17.30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi wspólnota Ruch Obrony Życia.
6. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy w piątek od godz. 15.00. Podczas adoracji będziemy spowiadać.
7. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30.
8. Gorzkie Żale są w niedziele o godz. 16:15 i 17:30.
9. Zapraszamy małżeństwa do dołączenia do Kręgów Domowego Kościoła. Dzisiaj, w sobotę po Mszy o 18.00 oraz w niedzielę po Mszach św. o godz. 9.30; 11.00; 12.30 i 15.30 pod figurą Pana Jezusa obok Krzyża będzie można porozmawiać, zapytać się, zgłosić do osób Domowego Kościoła, które tam czekają. Zachęcamy.
10. Od 19 marca do 25 marca na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę 18.30 będziemy rozważać fragment listu papieża Franciszka o św. Józefie i modlić się za Jego pośrednictwem w intencji ochrony życia.
11. Komunię Świętą uczestniczącym we Mszy Świętej za pośrednictwem mediów, udzielamy w niedziele przed ZAKRYSTIĄ, w godz. 13.15–13.45 oraz 19.15–19.45.
12. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona CARITAS, na jałmużnę wielkopostną. Ofiary złożone przekazane będą ubogim i chorym z naszej parafii.
13. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas duchowo oraz materialnie.
Do wieczności odeszli: Krystyna Albrzykowska, Edward Zoń i Melania Klepacz. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com