1. Zachęcamy do modlitwy w intencjach, które możemy zostawić w koszyczku lub zgłosić na parafialnym profilu Facebook. Każdy, kto zabierze intencję zobowiązuje się do modlitwy i jednodniowego postu w ciągu tygodnia. Na Facebooku publikujemy też myśli do modlitwy na każdy dzień oraz zadanie ze zdrapki Wielkopostnej.
2. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy w piątek, 19 marca, po Mszy Świętej o godzinie 19:30. Zapisy na stronie edk.org.pl pod hasłem: KOLEJOWA NSPJ. Zapraszamy.
3. Przeżywamy Rok Św. Józefa i Rok Św. Jakuba. Z tej okazji można otrzymać odpusty zupełne. Szczegóły na kartkach, które są wystawione z tyłu kościoła i w sali Św. Ignacego.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek o godz. 17.30.
5. Spotkanie biblijne będzie w środę po Mszy św. wieczornej.
6. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie w czwartek o godz. 17.30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Domowy Kościół.
7. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy w piątek od godz. 15.00.
8. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o 17:30.
9. Gorzkie Żale są w niedziele o godz. 16:15 i 17:30.
10. W 8. rocznicę wyboru Franciszka na Stolicę Piotrową zapraszamy na Mszę św. w sobotę o godz. 18.00, podczas której modlić będziemy się w jego intencji.
11. Komunię Świętą uczestniczącym we Mszy Świętej za pośrednictwem mediów, udzielamy w niedziele przed ZAKRYSTIĄ, w godz. 13.15–13.45 oraz 19.15–19.45.
12. Od 19 marca do 25 marca na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę 18.30 będziemy rozważać fragment listu papieża Franciszka o św. Józefie i modlić się za Jego pośrednictwem w intencji ochrony życia.
13. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona CARITAS, na jałmużnę wielkopostną. Ofiary złożone przekazane będą ubogim i chorym z naszej parafii.
14. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas duchowo oraz materialnie.
15. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 informuje, że trwają zapisy dzieci do klas I oraz do Oddziałów Przedszkolnych Szkoły Podstawowej Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Sączu na Rok Szkolny 2021/2022. Serdecznie zaprasza.
Do wieczności odeszli: Barbara Jabłońska, Nina Zając, Bogdan Bobrowski. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com