1. Kolejny numer Bethanii jest na stolikach przed kościołem. Polecamy. Bóg zapłać za ofiary.
2. Zachęcamy do modlitwy w intencjach, które możemy zostawić w koszyczku.
3. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu parafialnego na facebook.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek o g. 17.30.
5. Spotkanie biblijne w środę po Mszy św. wieczornej w kościele.
6. W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 6, 7, 8, 9, 15.15, 16.30, 18 i 19. Podczas Mszy św. o godz. 18 można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Na ołtarzu Matki Bożej są deklaracje. Bardzo zachęcamy do takiej troski o bliźnich tych małych dzieci, ale też i dorosłych, którzy w takiej decyzji dostrzegają rozwiązanie.
7. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie w czwartek o godz. 17.30, a po Mszy św. wieczornej adoracji nie będzie. Zapraszamy na nabożeństwo pokutne o godz. 19:45 Podczas nabożeństwa będzie modlitwa, śpiew i mozliwość spowiedzi.
8. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy w piątek od godz. 15.00. Podczas adoracji spowiadamy.
9. Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o 17:30.
10. Gorzkie Żale są w niedziele o godz. 16:15 i 17:30.
11. Komunię Świętą uczestniczącym we Mszy Świętej za pośrednictwem mediów, udzielamy w niedziele przed ZAKRYSTIĄ, w godz. 13.15–13.45 oraz 19.15–19.45.
12. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas duchowo oraz materialnie.
13. W następną niedzielę rozpoczynamy rekolekcje, które wygłosi o. Tomasz Nowak, dominikanin.
14. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową. Święcenie palm na wszystkich Mszach św. Palmy rozprowadzać będzie młodzież ze wspólnoty Magis zbierając ofiary na wakacyjne rekolekcje.
15. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w naszym kościele może przebywać ograniczona ilość osób. Przypominamy, że w kościele i na placu przed kościołem trzeba zachować przepisaną odległości oraz nosić maseczki.
16. Świąteczne bony żywnościowe dla podopiecznych Caritas wydawane będą w czwartek godz. 14.00 - 17.00 .
17. Zachęcamy i bardzo prosimy do korzystanie z sakramentu pokuty już teraz, ze względu na ograniczenia związane z pandemia. Spowiadamy podczas Mszy św.
18. Do wieczności odeszli: Agnieszka Góra, Kazimierz Musiał, Emilia Bienia, Albert Kozodaj i Beata Bednarek. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com