FESTYN PARAFIALNY - sobota, 28 maja 2022 r.,  od godz. 13:00 do 20:00  
 

• W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:30 uczcimy jubileusze małżeńskie. Małżeństwa, które w tym roku obchodzą 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, i więcej prosimy o zgłoszenie udziału wrzucając karteczkę do skrzynki obok ołtarza Matki Bożej lub wypełniając formularz na stronie internetowej.
• Zgłoszenia kolędowe można składać do dnia 20 grudnia.
• Zapraszamy małżeństwa do Kawiarenki Dialogowej dziś po Mszy św. o godz. 16:30.
• Msze św. roratnie odbywają się od poniedziałku do czwartku o godz. 6.00 a dla dzieci o godz. 18.00. Dziękujemy za przynoszenie słodyczy, które rozdajemy dzieciom.
Spowiadamy w poniedziałek od godz. 6:00 do 9:00 oraz od 15:00 do 20:00; od wtorku do czwartku od godz. 6:00 do 19:00, a w Wigilię od godz. 6:00 do 14:00.

• W poniedziałek Msza św. ze wspólnotą Magis+ o godz. 19:30.
• We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę po Mszy św. wieczornej spotkania z biblią w sali Św. Ignacego.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30, adorację Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczornej poprowadzi Ruch Obrony Życia.
• Kancelaria parafialna w czwartek będzie nieczynna.
• W piątek Wigilia. Zachęcamy do zadbania o religijną atmosferę wieczerzy Wigilijnej. Niech towarzyszy nam modlitwa, czytanie fragmentu Ewangelii, łamanie się opłatkiem, wspólne kolędowanie. Msze św. rano według zwykłego porządku. Po południu Mszy św. nie będzie. Pasterki będą o godz. 20:00, 22:00 z udziałem dzieci i o godz. 24:00.
• Na Pasterce o 24.00 będziemy modlić się za Rodziców Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dziękujemy wszystkim Rodzicom Adopcyjnym za 9-cio miesięczną modlitwę w intencji dzieci poczętych i zagrożonych. Składka przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
• W sobotę uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy św. niedzielny.
• W Boże Narodzenie, Św. Szczepana i Nowy Rok nie spowiadamy.
• W sklepiku można nabyć kalendarz parafialny i Rolników na 2022 oraz opłatki wigilijne.
• Wspólnota Domowego Kościoła dziękuje za ofiarność i złożone dary w akcji paczuszka dla maluszka. Dary te zostały przekazane do domu samotnej matki w Tarnowie.
• Przed kościołem są rozprowadzane świece wigilijne. Zachęcamy do wsparcia dzieła pomocy.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszli: Stanisława Wójcik, Józefa Witek, Robert Krysa, Jadwiga Szkaradek, Zofia Jurek, Anna Gryzło, Ryszard Rzeszowski, Janina Tobiasz, Stanisława Talak, Marian Nowiński. Dobry Jezu…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.