FESTYN PARAFIALNY - sobota, 28 maja 2022 r.,  od godz. 13:00 do 20:00  
 

• Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewamy do 2 lutego.
• Trwają Msze św. kolędowe, których plan jest przedstawiony w gablocie i na stronie internetowej. Po tych Mszach można będzie zabrać wodę święconą i modlitwę błogosławienia mieszkania które będą wyłożone obok chrzcielnicy.
• Wszystkim, którzy dotychczas uczestniczyli w Mszach św. kolędowych lub przyjęli nas po kolędzie serdecznie dziękujemy i życzymy Bożego błogosławieństwa.

• Klub Seniora spotyka się w poniedziałek o godz. 9:00
• Wspólnota kobiet, spotykająca się przy parafii zaprasza na spotkanie w poniedziałek o godzinie 18:00 na salkach DA STRYCH. Zapraszają na adorację, Mszę Świętą i spotkanie kobiety pragnące pogłębić życie duchowe.
• We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę serdecznie zapraszamy na 54. spotkanie "Bóg-Honor-Ojczyzna". Starym obyczajem, jak co roku w styczniu, po rocznej przerwie po raz siódmy kolędujemy Małemu o godz. 18.00 w sali św. Ignacego. Wspólne kolędowanie poprowadzą Tomasz Wolak i Jan Kłoskowski.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. Adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzi Domowy Kościół.
• Wspólnota mężczyzn, która spotyka się na salkach DA STRYCH zaprasza na Mszę Świętą o godz. 20:15.Wspólnota zaprasza do swojego grona mężczyzn pragnących pogłębić swoje życie duchowe.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od 15:30.
• Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich przy naszej parafii organizuje pielgrzymkę śladami chrześcijaństwa Gruzja Armenia w dniach od 18 do 29 września. Szczegóły w gablocie.
• W następną niedzielę DA STRYCH zaprasza na godzinę 20:00 studentów i wykładowców na Msze Świętą w intencji O Dobrą Sesję. Zapraszamy
• W sklepiku do nabycia Ewangelia na 2022 rok a w niej: fragmenty ewangelii na każdy dzień, komentarz biblijny, modlitwy na różne okazje - zapraszamy
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszli: Remigiusz Michalik, Bogumiła Kumiega, Grażyna Groń, Teresa Kmiecik, Czesław Ciureja. Dobry Jezu…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.