Oświadczenie przewodniczącwgo KEP ws. publikacji na temat św. Jana Pawła II

• Gorzkie Żale dziś o godz. 16:15 i 17:30.
• W Wielkim Poście wystawiony jest za ławkami koszyczek do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w konkretnej intencji.
• Spotkanie Klubu Seniora w poniedziałek o godz. 9.00 a członków Apostolstwa Modlitwy o godz. 16:30, a o godz. 19:30 modlitwa uwielbienia z adoracją Najśw. Sakramentu.
• Serdecznie zapraszamy na 64. spotkanie "Bóg-Honor-Ojczyzna" we wtorek o godz. 18.30 do sali Św. Ignacego prelekcję pt. Stanisław Pióro ps. "Wiarus", przedstawi Wiesław Piprek - Prezes Koła Przewodników PTTK Oddział "Beskid"

• Nabożeństwo za wstawiennictwem Św. Ignacego w środę o godz. 17:30.
• Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w piątek od godz. 15:00. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30.
• Ekstremalna Droga Krzyżowa Naszej Parafii rozpocznie się Mszą Św. o godzinie 19:30 24 marca. Szczegóły i zapisy poprzez stronę: edk.org.pl
• Caritas przed kościołem rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki, a przed ołtarzem Matki Boskiej wystawiona jest skarbona na jałmużnę wielkopostną.
• Kolejna Randka Małżeńska przy kawie, herbacie i ciachu na temat: „Miłosierdzie małżonków” będzie 19 marca o godz. 16:30. Szczegóły w gablocie.
• Wspólnota RTCK zaprasza na wykład Izabeli Antosiewicz pt. „O talentach i poczuciu własnej wartości dorosłych, dzieci i młodzieży 19 marca o godz. 19:00 w naszej kawiarence.
• Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na Drogę Krzyżową na Chruślicach 19 marca o godz. 16:30.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Aleksandra Faron i Paweł Mikulec. Dobry Jezu…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.