• Gorzkie Żale dziś o godz. 16:15 i 17:30.
• Zapraszamy na Spotkanie z p. Izabelą Antosiewicz na temat talentów i poczucia własnej wartości. Spotkanie odbędzie się dzisiaj w niedzielę o godz. 19.00 w kawiarence.
• Spotkanie Klubu Seniora w poniedziałek o godz. 9.00 a członków Apostolstwa Modlitwy o godz. 16:30, a Msza św. ze wspólnotą Magis+ o godz. 19:30.
• We wtorek o godzinie 15:15 Msza Święta w intencji członków Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich i sympatyków.
• Spotkanie biblijne w środę po Mszy św. wieczornej.
• Nabożeństwa: do matki Bożej Nieustającej Pomocy we Wtorek o 17.30; do Bożego Miłosierdzia w czwartek o 17.30. Adoracje poprowadzi Odnowa w Duchu św.
• Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w piątek od godz. 15:00. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30.
• W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 15.15, 16.30, 18.00. W tym dniu podczas Mszy Św. o godz 18.00 można będzie podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Deklaracje można składać do skrzynki wystawionej przed ołtarzem Matki Bożej.

    • W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje parafialne oraz rekolekcje dla dzieci
• W Wielkim Poście wystawiony jest za ławkami koszyczek do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w konkretnej intencji.
• Ekstremalna Droga Krzyżowa Naszej Parafii rozpocznie się Mszą Św. o godzinie 19:30 24 marca. Szczegóły i zapisy poprzez stronę: edk.org.pl
• Caritas przed kościołem rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki, a przed ołtarzem Matki Boskiej wystawiona jest skarbona na jałmużnę wielkopostną.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Irena Wąsowicz, Wiesława Mozdyniewicz, Janina Matras, Czesława Mokrzycka i Antoni Wielocha. Dobry Jezu…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. 


Komunikat Biskupa Tarnowskiego na Dzień Świętości Życia 2023

Drodzy Diecezjanie!

Godność ludzkiego życia stanowi nienaruszalną wartość, którą powinniśmy otaczać szacunkiem, chronić a także coraz głębiej rozumieć w obliczu aktualnych zagrożeń. Pomocą w tym zadaniu jest Dzień Świętości Życia, ustanowiony na prośbę św. Jana Pawła II, którą wyraził w encyklice Evangelium Vitae: „Jego podstawowym celem jest budzenie w sumieniach, w rodzinach, w Kościele i społeczeństwie świeckim wrażliwości na sens i wartość ludzkiego życia w każdym momencie i w każdej kondycji” (EV, 85).

         Odpowiadając na to wezwanie Papieża Rodziny, zapraszam Was do podjęcia w tym dniu w parafiach Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Centralne uroczystości Dnia Świętości Życia będą miały miejsce w parafii św. Jakuba Starszego Apostoła w Podegrodziu. Msza święta o godz. 18.00 będzie transmitowana przez nasze diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

„O Maryjo, Tobie zawierzamy sprawę życia (EV, 105)”.

† Andrzej Jeż

BISKUP TARNOWSKI

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.