• Nabożeństwa majowe są od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00.
• „Majówki” odbywają się codziennie o godz. 19.00 przy kapliczce M.B. Licheńskiej u zbiegu ulic Sienkiewicza i Grodzkiej, oraz przy ul. Dembińskiego, natomiast o godz. 18.00 przy ul. Rapfa. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• W poniedziałek Msza Święta ze wspólnotą Magis+ o 19:30.
• We wtorek święto św. Andrzeja Boboli sj, patrona Polski.
• W środę o godz. 17;30 nabożeństwo do Świętego Ignacego o godz.17:30.
O godzi. 18:00 Msza Święta zbiorowa w intencji mieszkańców ul. Grota-Roweckiego 14.

• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. O godzi. 18:00 Msza Święta zbiorowa w intencji mieszkańców Nowej Kolonii a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi grupa Matki Bożej Pielgrzymującej.
• W piątek koronka o godz. 15.00, możliwość spowiedzi od 15.30. Msza św. w intencji mieszkańców ulic Żwirki, Wigury, Chodkiewicza i 29 listopada o godz. 18.00
• W najbliższą sobotę – 20 maja o godz. 18.00 odbędzie się koncert „Najpiękniejsze Polskie Piosenki” w wykonaniu Tomasza Wolaka i Jego zespołu. Koncert odbędzie się w sali ratusza. Wstęp wolny.

• W przyszłą niedzielę randka małżeńska pt. „Budowanie więzi z dzięcmi” rozpocznie się o godz. 16:30. Szczegóły na stronie internetowej i gablocie.
• Zapraszamy na festyn, który odbędzie się 27 maja, w programie między innymi występ kapeli Ciupaga. Wszelkie dary serca na festyn, prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy o upieczenie ciast każdą ze wspólnot parafialnych oraz inne osoby nie związane ze wspólnotami.
W piątek, 19 maja, rozpoczyna się odpust w sanktuarium Św. Rity.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszli: Elżbieta Ptaszkowska, Zofia Białek, Andrzej Cięciwa . Dobry Jezu, a nasz Panie…
 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.