Dzisiaj na Mszach św. czytany jest List Konferencji Episkopatu Polski

1. Nabożeństwo Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. W środę i piątek różaniec prowadzą dzieci.

2. Przed kościołem dzieci prowadzą zbiórkę do puszek na wyjazd do Łagiewnik.

3. Z racji Tygodnia Miłosierdzia dziś przed kościołem CARITAS rozprowadza chlebki miłosierdzia po 5 zł. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona na ofiary na zapłacenie ziemniaków dla rodzin ubogich.

4. We wtorek wspomnienie NMP Różańcowej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Zapraszamy na wykład p. Leszka Zakrzewskiego pt.: mjr Józef Kuraś „Ogień” - „Legenda Podhala” oraz Sądecczyzna we wrześniu 1939 roku, o godz. 19:00 w sali widowiskowej.

6. Środę Msza św. grupy o. Pio o godz, 18:00.

7. W czwartek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, bpa. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz. 18:00. Adorację od 19:00 do 20:00 poprowadzi Koło Radia Maryja.

8. W piątek o 17.00 Msza św. Apostolstwa Modlitwy.

9. W sobotę o 9.00 Msza św. Koła Radia Maryja w kościele.

10. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

11. W dniu 16 października br. o godz. 19.oo, w naszym kościele, będzie miał miejsce Koncert Papieski - WIELKA MSZA JAN PAWEŁ II, skomponowana przez austriackiego kompozytora Gerarda Spitznera w 2004 roku. To wielkie wydarzenie artystyczne i duchowe towarzyszy XVIII Jesiennemu Festiwalowi Teatralnemu, organizowanemu przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu.  Zapraszamy.

12. Trwa jeszcze rekrutacja na Diecezjalne Studium Rodziny, które organizowane  jest przez Duszpasterstwo Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Zajęcia są dla nauczycieli, katechetów, pielęgniarek, lekarzy, rodziców – wszystkich, dla których ważna jest Rodzina. Rozpoczęcie 18 października 2014 r. o godz. 9.30. Wykłady będą się odbywały w każdą trzecią sobotę miesiąca przy parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu (w godz. od 9.30 do 14.30 ). Uczestnicy Studium będą przygotowani do współpracy w zakresie duszpasterstwa rodzin na szczeblu parafialnym.

13. Zapraszamy do sklepiku przy kościele, gdzie można nabyć prasę katolicką, dewocjonalia oraz literaturę religijną.

14. Do wieczności  z  naszej  wspólnoty  parafialnej  odeszła ostatnio Irena Dutka. Wieczny odpoczynek racz jej dać  Panie… Niech odpoczywa  w pokoju  wiecznym...

Życzymy dobrej niedzieli, słonecznego tygodnia.