1. Dzisiaj obchodzimy rocznicę peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Jana Pawła II i św. S. Faustyny. Z tej okazji przed Mszami św. o 8:00, 12:30 i 14:00 przypomnimy to wielkie wydarzenie, wyświetlając nagrania z tych uroczystości. Płyty są jeszcze do nabycia w sklepiku parafialnym.

2. Dzisiaj zespół Caritas rozprowadza na placu kościelnym baranki wielkanocne i paschaliki. Cena została ustalona przez Caritas diecezjalną. Zachęcamy do wsparcia akcji Caritasu, który skutecznie pomaga ludziom biednym i wielodzietnym w naszej parafii i w całej diecezji. Od jutra będzie też wystawiona skarbona przy ołtarzu Matki Bożej na datki dla ubogich.

3. Dzisiaj też do nabycia na placu i w sklepiku nowy numer Bethanii z porządkiem rekolekcji szkolnych, parafialnych oraz programem Wielkiego Tygodnia i spowiedzi przedświątecznych.

4. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w czwartek po Mszy św. wieczornej. Od godz. 19.00 do 20.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu, którą poprowadzi Magis Plus.

5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00 i dla starszych o godz. 17.30.

6. Msza św. w int. Ojca św. Franciszka w piątek o godz. 18:00 a po niej katecheza dla dorosłych Zapraszamy do sali widowiskowej.

7. Msza św. Apostolstwa Modlitwy o godz. 17:00 w sali widowiskowej.

8. W sobotę o godz. 9:00 w kościele Msza św. w int. Radia Maryja i TV Trwam.

9. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.15 i 17.30.

10. Klub Inteligencji Katolickiej w Nowym Sączu, zaprasza na Drogę Krzyżową w przyszłą niedzielę, 15 marca o godzinie 16.30 na Chruślicach.

11. Koło Radia Maryja organizuje Pielgrzymkę do Łagiewnik w niedzielę Miłosierdzia Bożego, 12. kwietnia. Zapisy w środy i piątki podczas dyżuru od 10:00 do 12:00.

12. W sklepiku przy kościele do nabycia prasa katolicka, ciasto, płyty i książki religijne, dewocjonalia.

13. Szkoła Podstawowa nr 7 ogłasza nabór uczniów do klas zerowych i pierwszych. Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły, 10 marca w godz. od 8:30 do 13:00 i 11 marca w godz. od 12:00 do 16:30.

14. Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza na wystawę "Papieski Kraków" ze zbiorów Muzeum Historii Fotografii w Krakowie uzupełnioną o fotogramy Jerzego Cebuli ze Starego Sącza. Wystawa jest w Domu Gotyckim na ul. Lwowskiej 3, czynna do 18-go maja.

15. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Stanisława Węgrzynek, Roman Olszowski, Marzena Cięciwa, Jerzy Sowa, Kazimiera Eustachiewicz i Zbigniew Ostrowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym...

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.