WSZYSTKIE DANE OSOBOWE ZAMIESZCZONE NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII SĄ UMIESZCZONE WYŁĄCZNIE ZA ZGODĄ OSÓB ZAINTERESOWANYCH
     CARITAS naszej parafii po raz kolejny włączył się w obchody Światowego Dnia Chorych. Odwiedzamy 150 osób chorych i niepełnosprawnych, którym kapłani naszej parafii służą sakramentalną posługą w pierwsze piątki i soboty miesiąca. Są to osoby, które ze względów zdrowotnych nie są w stanie uczestniczyć we Mszy sw. w Kościele.
     Przekazujemy chorym, od naszej wspólnoty parafialnej, życzenia i drobne upominki. Na miarę swoich możliwosci, Caritas stara się przez cały rok czynnie działać wobec chorych, cierpiacych i osamotnionych.
     Próbujmy wszyscy rozejrzeć się wokół siebie, by zobaczyć czy ktoś, kto żyje obok nas, nie potrzebuje naszej pomocy, nie tylko materialnej ale i duchowej. Ten dzień jest również okazją do podziękowania wolontariuszom, którzy pomagają i wspierają działania naszego Caritasu. Dziękujemy pani Renacie, panu Zbigniewowi, panu Michałowi, który podarował osobie starszej niepełnosprawnej nowy odkurzacz, Firmie Agro-Hurt za owoce dla chorych. BÓG ZAPŁAĆ ZA KAŻDE DOBRO.

     Wszystkim chorym, ich rodzinom i opiekunom życzymy Bożej Opieki, pogody ducha, cierpliwości w znoszeniu trudów dnia codziennego . Niech usmiech i pokój zawsze gości w Waszych sercach.

Parafialny Zespół Caritas wraz z ojcem Proboszczem
 

Zobacz: Orędzie Papieża Franciszka na XXV Światowy Dzień Chorego 2017 r.

Msze święte - wakacje

W WAKACJE

Dni powszednie:

600, 700, 800, 1800
 

Niedziele i święta:

 600, 800
 930 - młodzieżowa
1100 - dla dzieci
1230 - suma
1400, 1830

Msze w dni półświąteczne
600  700  800  900  1000
1515  1700  1800  1900 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com