1. Wszystkim Parafianom i Gościom w imieniu Proboszcza i wszystkich Jezuitów pracujących w tej parafii, życzymy błogosławionych świąt i doświadczenia miłości Zmartwychwstałego Chrystusa.

2. Składamy serdeczne PODZIĘKOWANIA tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa: Księżom spowiadającym, scholastykom z Krakowa i Warszawy, siostrze Ewie za wystrój, p. kościelnemu, panom Organistom i Chórowi Jana Pawła II, Solistom, Chórowi Gospel, Ceremoniarzowi - Andrzejowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Młodzieży z „Magisu”, Straży kościelnej, Caritas naszej parafii i grupom prowadzącym adorację. BÓG ZAPŁAĆ.
     SPOWIEDZI W DNIU DZISIEJSZYM I JUTRZEJSZYM NIE BĘDZIE.

3. O. Proboszcz i „Caritas” naszej parafii wyrażają wdzięczność wszystkim ofiarodawcom, a także Zakładom, Firmom, Hurtowniom i Sponsorom za przekazane dary dla potrzebujących. Caritas wsparła 218 rodzin najbardziej potrzebujących z naszej parafii.


4. Poniedziałek – DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT. Porządek Mszy świętych niedzielny. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na Akademię Ignatianum i KUL.
5. NOWENNA do Matki Bożej we wtorek o godz. 18.00.

6. W czwartek NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO po Mszy św. o godz. 18.00. Od 19:00 do 20:00 zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu, którą poprowadzi o. Proboszcz.

7. W przyszłą niedzielę, Miłosierdzia Bożego, na Mszy św. o godz. 20:00 rozpoczęcie rekolekcji dla młodzieży studiującej oraz pracującej, które głosił będzie o. Maciej Plewka, redemptorysta.

8. W niedzielę Miłosierdzia Bożego gościć będziemy o. Bogusława Dąbrowskiego, misjonarza franciszkańskiego, który wygłosi homilie i po Mszach św. będzie promował swoją książkę. Na placu kościelnym będzie zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Syrii.

9. Sklepik parafialny nieczynny do środy. Prasę katolicką możemy nabyć w zakrystii. W sprzedaży jest Gość Niedzielny, Źródło. i Bethania.

10. Msza św. dla osób niewidomych i słabo widzących oraz ich opiekunów będzie odprawiona 22.04, tj w sobotę o godz. 14:00 w kościele na starym cmentarzu a po niej spotkanie w Kanie przy ul. Kunegundy 12a.

11. Msza św. w intencji zmarłych podopiecznych Sądeckiego Hospicjum będzie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w kościele na Starym Cmentarzu.

12. We wtorek, 18, kwietnia o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy al. Wolności 23 Koncert Wielkanocny Sadeckiego Chóru Gospel.

13. W tym roku festyn parafialny odbędzie się 27 maja. Jak co roku rozpoczynamy zbiórkę fantów. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć nasz festyn, prosimy o ofiarowanie przedmiotów nadających się na fanty.

14. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Józefa Cyparska i Zofia Maciaś.
      Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym...

 

Msze święte

Dni powszednie:

600, 630, 700, 730
800, 830, 1800
piątek 1930 młodzieżowa 
 

Niedziele i święta:

 600, 800
 930 - młodzieżowa
1100 - dla dzieci
1230 - suma
1400, 1530, 1830
2000 - dla studentów

Msze w dni półświąteczne
600  700  800  900  1000
1515  1630  1800  1930

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com