Szukaj

1. W poniedziałek wspomnienie św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji.

2. We wtorek święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa - patrona kierowców i podróżnych. Msza św. w int. pracowników Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego o godz. 7:00. Nowenna do Matki Bożej o godz. 18:00. Po nowennie poświęcenie nowych pojazdów mechanicznych. Nie ma potrzeby by poświęcone już pojazdy świecić co roku. W tym dniu pojazdy do poświęcenia można zaparkować na placu kościelnym.

3. W środę wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej..

4. W czwartek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.


5. W sobotę wspomnienie św. Marty.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się uroczystości odpustowe Przemienienia Pańskiego w kościele św. Małgorzaty. Program poszczególnych dni odpustu na plakatach i na stronie internetowej parafii św. Małgorzaty.

7. W sklepik parafialny nieczynny do końca lipca. Prasę katolicką prosimy nabywać u p. kościelnego w zakrystii.

8. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę. Nasza Parafia pielgrzymuje z grupą 20 – św. Kazimierza. Zapisy do końca lipca w kancelarii naszej parafii a w sierpniu w parafii św. Kazimierza w N. Sączu.

9. Jezuicka Akademia "Ignatianum" w Krakowie prowadzi rekrutację na studia. Szczegółowe informacje na plakatach i na stronie internetowej tej szkoły.

10. W tym tygodniu zmarłych również nie zanotowano.

życzymy miłej niedzieli, dobrego tygodnia i udanego odpoczynku.

Msze święte - wakacje

W WAKACJE

Dni powszednie:

600, 700, 800, 1800
 

Niedziele i święta:

 600, 800
 930 - młodzieżowa
1100 - dla dzieci
1230 - suma
1400, 1830

Msze w dni półświąteczne
600  700  800  900  1000
1515  1700  1800  1900 

 

Początek strony
Template designed by kolejowa.net