1. W poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla młodzieży szkół średnich o godz. 8:00. Z tego powodu Msza św. z godz. 8:30 rozpocznie się z opóźnieniem..O godz.19:00 Msza św. Wspólnoty Filadelfia w sali widowiskowej

2. We wtorek wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy. Nowenna do Matki Bożej o godz. 18:00

3. W środę spotkanie Klubu Seniora o godz. 9:00 w sali katechetycznej

4. W czwartek wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika. Po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Adorację od 19-20-tej poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne. O godz. 20:00 zapraszam członków obydwu Rad Parafialnych na spotkanie z nowym proboszczem

5. W piątek Uroczystość Narodzenia NMP. o godz. 17.00 Msza św. Apostolstwa Modlitwy w sali widowiskowej. O godz. 18:00 Msza św. podczas, której O. Prowincjał Jakub Kołacz poświęci nowy Ołtarz w naszym kościele oraz oficjalnie ogłosi zmianę i przedstawi nowego Ojca Proboszcza. Zapraszamy na tę Mszę św. wszystkich parafian i sympatyków kościoła kolejowego


6. Msza św. w int. Apostolstwa Modlitwy w piątek o godz. 17:00 w sali widowiskowej.

7. W sobotę Msza św. w int. Radia Maryja o godz. 9:00 w kościele. Spotkanie dla ministrantów o godz. 9:30. Serdecznie zapraszamy do grona ministrantów wszystkich chłopców od klasy trzeciej wzwyż

8. Także w sobotę pielgrzymka kolejarzy do Łagiewnik. Zapraszamy szczególnie rodziny kolejarskie i sympatyków. Rozpoczęcie o godz. 9:30 w Centrum Jana Pawła II

9. Ze względu na okres wakacyjny WSB Msza św. w oratorium WSB będzie dopiero od soboty, 16 września. Intencja Mszy św. na WSB z 9 września zostanie odprawiona w tym samym dniu w kościele o godz. 18:00

10. Duszpasterz młodzieży, o. Szulczyk zaprasza młodzież szkolną, która jeszcze nie była w naszym duszpasterstwie, na Mszę św. młodzieżową w piątek o godz. 19:30 w kościele a po niej na pierwsze spotkanie w salkach duszpasterstwa Magis

11. Wrześniowy, numer Bethanii z prezentacją nowych ojców pracujących w naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę

12. W przyszłą niedzielę Nowosądeckie Grupy Modlitewne o. Pio organizują festyn na stadionie sportowym w Zawadzie w godz. od 13:00 do 20:00

13. Kurs przedmałżeński w parafii Matki Bożej Niepokalanej, rozpocznie się we wtorek, 12 września o godz. 18:00 w Domu Katechetycznym

14. Chór im. Jana Pawła II przyjmie młodzież, która lubi śpiewać, do swoich szeregów. Próby są we wtorki i piątki o godz. 19:00 w sali katechetycznej. Trzeba przyjść do sali przed próbą i zgłosić się do p. Stanisława Wolaka

15. W sklepiku przy kościele do nabycia katechizmy do szkół podstawowych i gimnazjów, prasa katolicka, ciasto, lody

16. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Zofia Bożyk i Daniel Weimer. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym...

życzymy dobrej niedzieli i owocnego tygodnia.