1. Dzisiaj wychodzi kolejny numer Bethanii a w nim o zmarłym o. Januszu Podsadzie, wywiad z o. Proboszczem, informacje o naszych grupach parafialnych. Polecamy.

2. Nabożeństwa różańcowe są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz .18.00. Dzieci prowadzą różaniec w środę i piątek o godz. 16.30. Zapraszamy do uczestnictwa.

3. W poniedziałek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka

4. We wtorek o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej a o godz. 19.00 spotkanie z cyklu „Bóg-Honor-Ojczyzna” pt. Marcin Mordarski ps. „Ojciec” „Śmiga” - dowódca oddziału partyzanc. AK „Grot” oraz film. Szczegóły na plakatach.


5. W środę Seniorzy wyjeżdżają o godz. 8.00 do Muszyny. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Msza św. grupy o. Pio o godz. 18.00 a po niej spotkanie dla rodziców ministrantów i lektorów wyjeżdżających do Sandomierza, w sali katechetycznej.

6. W środę również spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Młodzież klas II gimnazjum – godz. 18.00, a klas III – godz. 19.00.

7. W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. Msza św. Apostolstwa Modlitwy o godz. 17:00 w kościele.

8. W sobotę święto Edukacji i Dzień Nauczyciela. Zachęcamy do modlitwy za wychowawców żyjących i zmarłych. Msza św. Radia Maryja o godz. 9.00

9. Dziękujemy serdecznie firmie AGRO-HURT za ziemniaki, które w tym tygodniu otrzymali potrzebujący. Bóg zapłać kierujemy do tych wszystkich, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiary na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na zapowiedziane w ubiegłą niedzielę stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

10. Jezuickie Duszpasterstwo STRYCH zaprasza środowisko akademickie w Nowym Sączu na rekolekcje , które poprowadzi s. Małgorzata Chmielewska. Rekolekcje ruszają w najbliższą niedzielę o godz. 20.00. W poniedziałek i wtorek zapraszamy o godz. 19.30.

11. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać przed kościołem podpisy pod ustawą „Zatrzymaj aborcję”. Do złożenia podpisu konieczny będzie numer PESEL

12. Uniwersytet Drugiego i Trzeciego Wieku działający w ramach Akademii Ignacjanum, inauguruje nowy Rok Akademicki 10 października o godz. 18.00 Mszą św. u Jezuitów przy parafii Ducha Św. Do grona słuchaczy można dołączyć przychodząc na to spotkanie.

13. Listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przy bocznych ołtarzach wystawione będą kartki wypominkowe. Po wypełnieniu prosimy składać je do skarbonki obok ołtarza Matki Bożej.

14. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Stanisław Jakubowski, Jan Brzóska, Piotr Bajdo, Janusz Pawłowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, życzymy dobrej i spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.