1. Dziś w 80 rocznicę urodzin, w 60 rocznicę pracy artystycznej P. Stanisława Wolaka składamy najserdeczniejsze życzenia, dziękując za tak wspaniałe długoletnie zaangażowanie w uwielbianie Boga i pomoc w modlitewnym przeżywaniu Bożej obecności podczas Mszy świętych, nabożeństw w naszej kolejowej parafii. Niech dobry Bóg obdarza swoimi łaskami, zdrowiem i błogosławi w dalszym życiu na Bożą chwałę i dla dobra bliźnich.

2. Dziś dzień modlitw za Kościół prześladowany. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na pomoc Kościołom na Bliskim Wschodzie.

3. Dziś wychodzi kolejny numer Bethanii, a w nim informacje o życiu naszych grup parafialnych, artykuły trzech naszych ojców, a także podpowiedzi katechetki dla rodziców wychowujących dzieci i inne wiadomości parafialne. Polecamy każdemu.

4. W listopadzie w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00 w naszym kościele są odprawiane Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Nabożeństwa różańcowe za nich w dni powszednie o godz. 17.25, a w niedzielę o godz. 17.55.

5. W poniedziałek Klub Seniora zaprasza wszystkich na film „Dwie korony” w kinie Sokół o godz. 12.00. Spotkanie przy kasie kina.

6. W środę młodzież przygotowująca do przyjęcia sakramentu bierzmowania spotka się o godz. 18.00 klasy II gimnazjalne i o godz. 19.00 klasy III gimnazjalne.

7. W czwartek po Mszy Św. o godz. 18:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Adoracja Najśw. Sakramentu od 19:00 do 20:00.

8. W czwartek, 16 listopada, o 18.45 w kościele jezuitów przy ul. ks. Skargi 10 odbędzie się koncert wieńczący Sądecki Festiwal Muzyczny Iubilaei Cantus. Międzynarodowy zespół Baroque Collegium 1685 wykona trzy kantaty Jana Sebastiana Bacha z komentarzem ks. dr. Krzysztofa Wałczyka SJ. Wstęp wolny.

9. Jak każdego roku p. Organista będzie rozprowadzał poświęcone opłatki w naszej parafii. Za ich piękną muzykę i śpiew prosimy o życzliwe przyjęcie.

10. Do wieczności odeszli: Ryszard Kędzierski, Danuta Kulig, Ryszard Cięciwa, Wanda Englert, Krystyna Papierska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, życzymy dobrej i spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.