1. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent i nowy Rok Liturgiczny. Msze św. roratnie w naszym kościele będą w dni powszednie o godz. 6.00 i 18.00 i przed tymi Mszami będą wystawione świece za ławkami. Wchodzący zabierają i zapalają świece na początku liturgii, a po zakończeniu prosimy o pozostawienie ich w tym samym miejscu. Zachęcamy do udziału wszystkich a szczególnie dzieci.

2. Dziś gościmy ks. Jacka - członka wspólnoty pomagającej potrzebującym, założonej przez s. Chmielewską - Chleb Życia. Po Mszach św. można zaopatrzyć się w przetwory i wspomóc to dzieło.

3. Jutro Klub Seniora spotyka się o godz. 9.00, a Msza św. z Magis plus o 19.30.

4. We wtorek Nowenna do Matki Bożej po Mszy św. wieczornej. O. godz. 19:00 w sali widowiskowej spotkanie historyczne na temat Przechyba 1955 – ostatnia walka partyzancka w Beskidzie Sądeckim oraz film "Łupaszka” – dowódca „Hubala". Zapraszamy.

Zapraszamy mlodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie w najbliższa srode 6 grudnia. Klasy 6 na godzinę 18.00 klasy 7 na godzine 19.00.

5. W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej. Adorację od 19:00 do 20:00 poprowadzą parafialne Komórki Ewangelizacyjne.

6. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Porządek Mszy św. półświąteczny: o 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 15:15, 16:30, 18:00 i 19:00. O godz. 12:00 zapraszamy na adorację "Godzina Łaski". Z racji uroczystości nie obowiązuje post. W tym dniu Odpust w parafii Matki Bożej Niepokalanej.

7. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla 3-4 latków pod tytułem Dobre Serduszka. Są one bardzo radosnym i aktywnym przygotowaniem maluchów do przeżycia Bożego Narodzenia. Odbędą się one w sobotę 9 grudnia. Szczegóły i zapisy na stronie parafii.

8. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona Caritas i kosz. Ofiary ze skarbony przeznaczone będą na produkty spożywcze dla najuboższych rodzin z naszej parafii. Także w sklepach samoobsługowych znajdujących się na terenie naszej parafii są wystawione kosze na żywność dla najuboższych.

9. Po upłynięciu kadencji obecnej Rady Parafialnej, mamy dokonać wyboru nowych członków. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich parafian aby przez najbliższe dwie niedziele zgłaszać kandydatów, a tych którzy zbiorą największą ilość głosów poprosimy o zgodę na przynależność do Rady Duszpasterskiej i Gospodarczej przy naszej parafii. Zgłaszając, prosimy podać imię, nazwisko i miejsce zamieszkania wskazanej osoby. Kartki z tymi danymi można złożyć na tacę podczas każdej Mszy św.

10. Od niedzieli Caritas parafialna będzie rozprowadzać świece wigilijne w cenie 5 zł. Dochód ze sprzedaży będzie na pomoc dla ubogich w parafii i diecezji.

11. Środowiskowy Dom Samopomocy znajdujący się przy ul. Nawojowskiej 159A poleca swoje wsparcie osobom w kryzysach psychicznych i niepełnosprawnym intelektualnie.

12. Do wieczności odeszli:Leszek Fiałek, Henryk Lew, Rozalia Sułkowska.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, życzymy dobrej i spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.