1. Z wielką radością obchodzimy największe święto – Zmartwychwstanie Pańskie. Ten dzień jest dla nas okazją do radosnego świętowania zwycięstwa Miłości nad śmiercią, piekłem i szatanem. W imieniu o. Proboszcza i całej wspólnoty zakonnej oo. Jezuitów składamy naszym parafianom i gościom najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Pan napełnia każdy Wasz dzień Swoją radością i miłością przezwyciężającą wszelkie mroki.

2. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Triduum Paschalnego i świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa: księżom spowiadającym, scholastykom z Krakowa, siostrze Ewie za wystrój, p. kościelnemu, panom organistom i chórowi Jana Pawła II, diakonii muzycznej magis+, ceremoniarzowi - Michałowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, młodzieży z Magisu, Straży Kościelnej, Caritas i prowadzącym adorację. Bóg zapłać.

3. Spowiedzi w dniu dzisiejszym i jutrzejszym nie będzie.

4. Poniedziałek – drugi dzień Świąt. Porządek Mszy świętych niedzielny. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na Akademię Ignatianum i KUL.

5. Nowenna do Matki Bożej we wtorek o godz. 17.30.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. wieczornej. Adorację Najśw. Sakramentu od 19:00 do 20:00 poprowadzą Komórki ewangelizacyjne.

7. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.

8. W tym tygodniu w czwartek, 5 kwietnia o godzinie 15.30 odbędzie się w naszym kościele bierzmowanie. Młodzież zapraszamy na spotkania przygotowawcze do kościoła we wtorek i środę o godzinie 19.00 oraz w czwartek o godzinie 14.30 ze świadkami sakramentu.

9. W piątek Msza św. w intencji czcicieli Najśw. Serca P. Jezusa o godz. 6.00, o godz. 16.30 – dla dzieci a o 19.30 – dla młodzieży. Apostolstwo Modlitwy zaprasza wszystkich na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

10. W sobotę po Mszy św. o godz. 6.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Od godz. 11.00 do 12.00 Różaniec Fatimski prowadzony przez Apostolstwo Modlitwy.

11. O. Proboszcz i Caritas naszej parafii wyrażają wdzięczność wszystkim ofiarodawcom, Firmom, Hurtowniom i Sponsorom za przekazane dary dla potrzebujących.

12. Bardzo dziękujemy osobom pracującym w Caritas za zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Szczególną wdzięczność chcemy wyrazić p. Annie Pawłowskiej za 35 lat prowadzenia Caritas. W jej intencji odprawimy Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 18.30.

13. Zapraszamy na Wielkanocny koncert uwielbienia w wykonaniu muzyków Magis Plus we wtorek o godz. 19.00 w sali widowiskowej.

14. Sklepik parafialny nieczynny do środy. Gość Niedzielny, Źródło i Bethanię można nabyć w zakrystii.

15. Msza św. dla osób niewidomych i słabo widzących oraz ich opiekunów będzie odprawiona w sobotę o godz. 14:00 w kościele na starym cmentarzu, a po niej spotkanie w Kanie przy ul. Kunegundy 12a.

16. Msza św. w intencji zmarłych podopiecznych Sądeckiego Hospicjum będzie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w kościele na Starym Cmentarzu.

17. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: Krystyna Stanaszek, Monika Tobiasz, Maria Dąbal. Wieczny..

Życzymy radosnej niedzieli, dobrego tygodnia.
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.