1. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego oraz rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Modlimy się także o rozwój cnoty miłosierdzia chrześcijańskiego i za pracowników Caritas. W dniu dzisiejszym o godz. 15:00 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Na placu kościelnym zbiórka do puszek na Caritas diecezji tarnowskiej.

2. Bardzo dziękujemy osobom pracującym w Caritas za zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Szczególną wdzięczność chcemy wyrazić p. Annie Pawłowskiej za 35 lat prowadzenia Caritas. W jej intencji odprawimy Mszę św. dzisiaj o godz. o godz. 18.30.

3. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie można złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Na ołtarzu Matki Nieustającej pomocy są wyłożone deklaracje.

4. W Poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9:00.

5. Nowenna do Matki Bożej we wtorek o godz. 17.30.

6. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania ma spotkanie w środę: klasy 6 o godz. 18.00, klasy 7 o godz. 19.00. Młodzież z II klasy gimnazjum w środę, 18 kwietnia.

7. W czwartek po Mszy wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Adorację od 19:00 do 20:00 poprowadzi Domowy Kościół.

8. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje z serii "Spotkanie z Chrystusem" dla dzieci w wieku 3-4 lat pt. "Dobre Serduszka" i 6-7 lat dla rodzica z dzieckiem pt. "Jestem osobą" w sobotę 21 kwietnia. Rekolekcje prowadzi o. Zbigniew Szulczyk SJ. Szczegóły i zapisy na stronie parafii.

9. Spotkanie wszystkich liderów grup parafialnych będzie 12 kwietnia o godz. 18.30.

10. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie tygodnia biblijnego. Na placu kościelnym zbiórka na rzecz podopiecznych hospicjum sądeckiego -"Pola nadziei"

11. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i przyjaciół kościoła kolejowego, do współtworzenia X Parafialnego Festynu Charytatywno-Rekreacyjnego pod hasłem „Serce za serce", który będzie w sobotę, 26 maja, na boisku sportowym Szkoły Podstawowej Nr 8. Wszelkie dary serca prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej.

12. W sklepiku do nabycia pamiątki na okoliczność bierzmowania i I komunii, książki religijne, prasa katolicka, ciasto. Zapraszamy.

13. Ofiary zbierane przez dzieci na wakacje w Starej Wsi przy okazji rozprowadzania wody święconej wyniosły 4110 zł. Bóg zapłać każdemu ofiarodawcy.

14. Parafia św. Małgorzaty zaprasza na seminarium odnowy wiary. Szczegóły na plakacie.

15. Spotkanie mieszkańców osiedla Kaduk będzie w środę o godz. 18.00 w Szkole Podst. nr 9.

16. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: Władysława Chrobaczyńska, Wanda Weimer, Stanisław Szołdrowski. Wieczny..

Życzymy radosnej niedzieli, dobrego tygodnia.

Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.