1. Dziś obchody zewnętrzne uroczystości ku czci Serca Bożego rozpoczniemy Mszą św. o godz. 16.00 w kościele Jezuitów w rynku. Po Mszy św. procesja na Rynek Główny.
2. Nabożeństwa do Najśw. Serca P. Jezusa codziennie o 17.30 a w niedzielę o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
3. W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9.00, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji mieszkańców ul. Grota-Roweckiego 14 dla żyjących o Boże błogosławieństwo a dla zmarłych o życie wieczne.
4. We wtorek nabożeństwo czerwcowe połączone będzie z nowenną do Matki Bożej.
5. W środę o godz. 18.00 Msza św. z grupą o. Pio.
6. W czwartek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Adorację Najśw. Sakramentu od 19:00 do 20:00 poprowadzi Domowy Kościół.
7. Jezuickie Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza wszystkich na koncert Charytatywny dla Ksi Kuźmy w najbliższą niedzielę 17-ty czerwca po Mszy św. o godz. 20.00.
8. Zapraszamy na koncert chóru Katolickiej Szkoły Muzycznej pod dyr. Sylwii Tomaszewskiej-Siedlarz, który odbędzie się 17-go czerwca o godz. 12.00 w bazylice św. Małgorzaty.
9. Zakończyliśmy remont schodów. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone na fundusz remontowy.
10. Wspólnota z parafii Ducha Św. zaprasza na różaniec na sądeckim zamku każdego 13 dnia miesiąca o godz. 20.00.
11. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
12. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Józef Cięciwa, Anna Szewczyk, Józef Sowa, Tadeusz Kandyfer, Krzysztof Górowski, Honorata Adamczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…

Życzymy radosnej niedzieli, dobrego tygodnia.
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.