1. Dziś wychodzi kolejny numer naszej parafialnej Bethanii a w nim o kulcie Krwi Chrystusa w lipcu i sierpniu maryjnym, relacje z najnowszych wydarzeń w parafii, o nowych lektorach i inne bardzo ważne tematy. Zachęcamy do nabycia i czytania.

2. Nabożeństwa do Najśw. Serca P. Jezusa codziennie o 17.30 a w niedzielę o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.

3. Zapraszamy na koncert chóru Katolickiej Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Sylwii Tomaszewskiej-Siedlarz, który odbędzie się dziś o godz. 12.00 w bazylice św. Małgorzaty.

4. W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9.00, o godz. 11.00 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego dla SP 8, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji mieszkańców ul. Niedziałkowskiego dla żyjących o Boże błogosławieństwo a dla zmarłych o życie wieczne. O godz. 19.30 Msza św. ze wspólnotą Magis+.

5. Również w poniedziałek spotkanie katechetów o godz. 19.00.

6. We wtorek nabożeństwo czerwcowe połączone będzie z nowenną do Matki Bożej.

7. W czwartek o godz. 9.15 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego dla SP 7 klasy I-VI a o godz. 10.15 klasy pozostałe. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Adorację Najśw. Sakramentu od 19:00 do 20:00 poprowadzi grupa O. Pio.

8. Jezuickie Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza wszystkich na koncert Charytatywny dla Ksi Kuźmy dziś po Mszy św. o godz. 20.00.

9. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na wyjazd wakacyjny dla Ministrantów i Lektorów. Bóg zapłać za złożone ofiary.

10. W piątek o godz. 8.00 msza święta na zakończenie roku szkolnego dla szkół średnich z naszej parafii.

11. Zapraszamy na koncert Ewangelizacyjny Pod Sztandarem Jezusa, który odbędzie się w piątek o godz. 18-tej na sądeckim rynku. Zorganizowanym przez parafie jezuickie przy udziale Urzędu Miasta Nowego Sącza. Gościem szczególnym będzie zespół Maleo Reggae Rockers - to polski zespół grający reagge.

12. BIURO RADIA MARYJA organizuje pielgrzymkę na Ogólnopolskie XXVII Spotkanie Rodziny Radia Maryja w CZĘSTOCHOWIE w dniu 08.07.2018 r. Szczegóły w gablocie.

13. W sklepiku do nabycia film na DVD o św. Ignacym Loyoli.

14. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Danuta Łapińska, Stanisława Oleksy, Edward Smoleń, Cecylia Szczypta. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.