1. Róże Różańcowe wznawiają modlitwę od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Aktualny harmonogram jest na tablicy ogłoszeń.
2. We wtorek św. Tomasz Apostoła. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30. po niej Msza św. zbiorowa.
3. W czwartek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po mszy św. wieczornej. Adoracje Najświętszego Sakramentu wznowimy 6 września.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed I piątkiem w czwartek i piątek od godz. 16:00. Msza św. dla dzieci w piątek o 16:30. Adorację NS od 12:00 do 13:00 poprowadzi Apostolstwo Modlitwy. Msza św. w intencji czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 6.00. Odwiedziny chorych w miesiącach wakacyjnych według ustaleń z księżmi odwiedzającymi w danym rejonie.
5. W sobotę różaniec Fatimski od 11.00 do 12.00.
6. Również w sobotę 7 lipca doroczna pielgrzymka Rodzin Kolejarskich do Tuchowa. Więcej informacji na plakatach na tablicy ogłoszeń.
7. Od jutra do końca lipca sklepik parafialny będzie nieczynny. Prasa katolicka w tym czasie będzie wyłożona z tyłu kościoła, przed Obrazem Matki Bożej.
8. Rozpoczynamy porządek wakacyjny. W niedziele nie ma Mszy św. o godz. 15:30 i 20:00 oraz w soboty na WSB. Msze św. w dni robocze będą o 6:00, 7:00, 8:00 i 18:00. W czasie wakacji nieczynna jest Biblioteka Parafialna oraz Punkt Caritas. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki, czwartki i soboty.
9. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na ogólnopolskie XXVII spotkanie Rodziny Radia Maryja w Częstochowie w dniu 8 lipca. Szczegóły w gablocie.
10. Spotkanie Rodziny Szkaplerznej odbędzie się 21 lipca. Szczegóły w gablocie.
11. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Kazimierz Marmon; Stefan Jarzmik; Leszek Dryla. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym...

życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.