1. W poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel.

2. We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30.

3. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR odbędzie się w dniach 22-29 lipca na sądeckim rynku.

4. Róże Różańcowe prowadzą modlitwę od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

5. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po mszy św. wieczornej.

6. W piątek uroczystość św. Małgorzaty, dziewicy i męczennicy, patronki miasta. Z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

7. Sklepik parafialny w miesiącu lipcu będzie nieczynny. Prasa katolicka w tym czasie będzie wyłożona z tyłu kościoła, przed Obrazem Matki Bożej.

8. W okresie wakacyjnym Msze św. w dni robocze będą o 6:00, 7:00, 8:00 i 18:00 w Niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 15.30 i 20.00. W czasie wakacji nieczynna jest Biblioteka Parafialna oraz Punkt Caritas. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki, czwartki i soboty.

9. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasna Górę. Nasza Parafia pielgrzymuje z grupą 20 – św. Kazimierza. Zapisy do końca lipca w kancelarii przy parafii św. Kazimierza w N. Sączu.

10. Spotkanie Rodziny Szkaplerznej odbędzie się 21 lipca. Szczegóły w gablocie.

11. W sobotę Nauka Przed-chrzcielna o godz. 17.00 w salce katechetycznej.

12. W następną niedzielę 22 lipca o godz. 11.00 odbędzie się Msza św. odpustowa ku czci św. Kingi w Starym Sączu. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie.

13. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Ludmiła Teresa Gałuszka, Łucja Skoczeń, Helena Wojniak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym...

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.