1. Miesiąc sierpień jest czasem dobrowolnej abstynencji, którą można ofiarować o wyproszenie potrzebnych łask.

2. We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30. w tym dniu wspomnienie św. Ignacego z Loyoli założyciela naszego zakonu. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00. Podczas Mszy św. będziemy błogosławić wodę św. Ignacego która będzie można zabrać do domu. Jest to również dzień utworzenia MISJI Ukraińskiej i przyłączenia jej do nasze prowincji krakowskiej.

3. W środę będziemy obchodzić 74 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

4. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po mszy św. wieczornej.

5. Róże Różańcowe prowadzą modlitwę od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

6. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 16:00. Spowiadamy również rano od 6.00 do 9.00 Msza św. dla dzieci o godz. 16.30. O godz. 12:00 adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Apostolstwo Modlitwy. Odwiedziny chorych w tym miesiącu tylko na specjalne wezwanie.

7. W sobotę różaniec fatimski o godz. 11:00 w tym dniu wspomnienie św. Jana Marii Vianneya

8. Prasa katolicka wyłożona jest z tyłu kościoła, przed Obrazem Matki Bożej.

9. W okresie wakacyjnym Msze św. w dni robocze będą o 6:00, 7:00, 8:00 i 18:00 w Niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 15.30 i 20.00. W czasie wakacji nieczynna jest Biblioteka Parafialna oraz Punkt Caritas. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki, czwartki i soboty.

10. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasna Górę. Nasza Parafia pielgrzymuje z grupą 20 – św. Kazimierza. Zapisy do końca lipca w kancelarii przy parafii św. Kazimierza w N. Sączu.

11. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Genowefa Tokarska, Włodzimierz Lupa, Augustyn Hędrzak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym...

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.