1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na budowę kościoła św. Jana Pawła II.
2. W poniedziałek nie ma spotkania Klubu Seniora. Natomiast zapraszamy na wyjazd Ciężkowic. Zapisy w zakrystii.
3. We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
4. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. wieczornej. Adorację Najśw. Sakramentu od 19:00 do 20:00 poprowadzi Ruch Obrony Życia.
5. Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat na Katechezę Dobrego Pasterza. Spotkania rozpoczną się 6 października w salkach dziecięcych o godz. 10.00. Dzieci można zapisywać wysyłając zgłoszenie na e-mail lub wypełniając formularz na parafialnej stronie internetowej.
6. Spotkanie ministrantów i lektorów wraz z rodzicami w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami i dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do chórków w sobotę o godz. 9.00.
7. Po wakacyjnej przerwie wracają niedzielne Msze św. w Wyższej Szkole Biznesu w soboty o godz. 18.15. Zapraszamy studentów i wykładowców. Dziękujemy władzom WSB za umożliwienie odprawiania Mszy św.
8. 28 września o godz. 15.00 obędzie się międzynarodowa modlitwa Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata. Szczegóły na plakacie w gablocie.
9. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na obchody XXXII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły na afiszach.
10. Spotkanie na temat wsparcia finansowego do wymiany pieców w ramach rządowego programu „czyste powietrze” będzie 24 września o godz. 18.00 w Sali Ratuszowej, Rynek 1.
11. Do wieczności w tym tygodniu odeszła: Irena Mikulska. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.