• Dziś zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie a za tydzień z okazji Światowego Dnia Ubogich ofiarą za Chlebki Miłosierdzia można będzie wesprzeć ubogich. Bóg zapłać za ofiary.
 • W poniedziałek w Święto Niepodległości zapraszamy na Sądeckie Patriotyczne Śpiewanie o godz. 16.30 w sali św. Ignacego, po nim o godz. 18.00 Msza św. w kościele w intencji Ojczyzny. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Spotkanie Klubu seniora odwołane.
 • W listopadzie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00 w naszym kościele są odprawiane Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Nabożeństwa za zmarłych w dni powszednie są o godz. 17.25, a w niedzielę o godz. 17.55. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza na wtorkowe spotkania o godz. 19.00 w salkach duszpasterstwa. Również we wtorek zapraszamy na naborzeństwo do Matki Bożej Nieostającej Pomocy o godz. 17.30.
 • Spotkanie z Biblią w środę po Mszy św. wieczornej.
 • Adorację Najśw. Sakramentu w czwartek poprowadzi Domowy Kościół.
 • W Piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Zapraszamy małżeństwa na spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę, 17 listopada o godz. 16.00 w kolejowa Cafe. Temat spotkania-dialogu: języki miłości. Warunkiem uczestniczenia jest wcześniejsze zgłoszenie.
 • Jak każdego roku p. Organista będzie rozprowadzał poświęcone opłatki w naszej parafii. Za ich piękną muzykę i śpiew prosimy o życzliwe przyjęcie.
 • Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich serdecznie zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę i do Matki Boskiej Leśniowskiej Patronki Rodzin, która odbędzie się w dniach 16 do 17 listopada 2019 r. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
 • W sklepiku przy kościele do nabycia prasa katolicka, ciasto, pamiątki na różne okazje.
 • Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza na spotkanie  w sprawie budowy trzeciego mostu na Dunajcu wraz z obwodnicą od ul. Piramowicza oraz problemów Osiedla Wólki. Spotkanie odbędzie się 13 listopada o godz. 18.00 w Świetlicy Środowiskowej "Klub Kotłownia" przy ul. Barbackiego 64.
 • Kurs przedmałżeński rozpocznie się we wtorek o godz. 19:00 w kościele na Starym Cmentarzu.
 • Do wieczności odeszli: Genowefa Gutowska, Roman Solewski, Teresa Obrzut, Helena Humińska, Stanisław Wania. Dobry Jezu a nasz Panie…
Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com