• Z okazji Światowego Dnia Ubogich, ustanowionego przez papieża Franciszka, Parafialny Zespół Caritas rozprowadza dziś Chlebki Miłosierdzia. Uzyskane środki będą przekazane najuboższym, cierpiącym z powodu chorób i niedożywienia. Można na ten cel złożyć ofiarę i otrzymać Chlebek Miłosierdzia symbol wrażliwości i otwartości serca.
 • Bardzo dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Kościół w potrzebie.
 • Dziś wychodzi kolejny numer Bethanii a w nim między innymi komentarz o. Proboszcza, foto-relacja z Balu Wszystkich Świętych. Zachęcamy do czytania.
 • W poniedziałek o godz. 19.30 Msza św. ze wspólnotą Magis+.
 • Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych w dni powszednie są o godz. 17.25, a w niedzielę o godz. 17.55. W poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00 są odprawiane Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
 • Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza na wtorkowe spotkania o godz. 19.00 w salkach duszpasterstwa (najbliższe będzie spotkaniem biblijnym).
 • We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
 • W czwartek przypada Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego. Adorację Najśw. Sakramentu poprowadzi Magis+.
 • W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, zakończenie roku liturgicznego.
 • Spotkanie Klubu seniora w poniedziałek o godz. 9.00.
 • Jak każdego roku p. Organista będzie rozprowadzał poświęcone opłatki w naszej parafii. Za ich piękną muzykę i śpiew prosimy o życzliwe przyjęcie.
 • Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę trasą Kalisz-Licheń-Toruń w dniach 5-8 grudnia. Szczegóły w gablocie.
 • W sklepiku przy kościele do nabycia prasa katolicka, ciasto, pamiątki na różne okazje.
 • Do wieczności odszedł Antoni Gorgosz. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.