Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu - Ojcowie Jezuici

Numer konta bankowego Parafii 78 88110006 0000 0000 4952 0001

Dziękujemy za wpłaty na nowe kinkiety.

Z całego serca dziękujemy wszystkim za łączność duchową. I choć kościół pozostaje pusty to czujemy, że nie jesteśmy sami. Dziękujemy również wszystkim którzy pozostają w domach i przechodzą wyjątkowy Wielki Post. Dziękujemy za przesyłane prośby dzięki nim mamy poczucie bycia częścią Waszego życia. Dziękujemy również wszystkim którzy wspierają nas przelewając pieniądze na nasze konto parafialne, lub w innej formie – ta wasza troska jest dla nas bardzo wzruszająca. Bardzo z serca dziękujemy.


Dzisiaj rozpoczynamy nasze internetowe wielkopostne rekolekcje parafialne. Wygłosi je nasz współbrat o. Przemysław Wysogląd, jezuita z Opola. Nauki w niedzielę będą transmitowane po zakończeniu każdej Mszy św. A w tygodniu podczas Mszy św. o godz. 6.00; 8.00; 16.30 i 18.00. W związku z rekolekcjami nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 i 8.30. Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Będą możliwe do wysłuchania tylko przez internet. Zachęcamy do udziału.

Z dekretu Biskupa Tarnowskiego
„Od dnia 25 marca w każdej Mszy Świętej lub w innych celebracjach może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób. ...Zatem oprócz kapłanów mogą to być wyłącznie zamawiający intencję mszalną, które chęć swojego uczestnictwa zgłosiły uprzednio proboszczowi miejsca.
...raz jeszcze gorąco proszę wszystkich wiernych o pozostanie w domach i łączenie się na sposób duchowy z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie w naszych kościołach”.
....udzielam wszystkim diecezjanom dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy świętej aż do odwołania.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy transmitowanej przez naszą stronę in-ternetową (również w wersji wideo):
• Msze św.
• Drogę Krzyżową w piątek o 17.00 i 17.30
• W najbliższy piątek będzie też Droga Krzyżowa po Mszy św. wieczornej i zamiast ulicami parafii duszpasterze modlić będą się przy drodze krzyżowej w naszym kościele parafialnym.
• Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 17.30.
• Zapraszamy na codziennie modlitwę różańcową o godz. 20.30 prowadzoną przez wspólnotę oo. jezuitów.

W powyższych modlitwach będzie można uczestniczyć TYLKO za pośred-nictwem naszej strony internetowej. NIE W KOŚCIELE. Bardzo prosimy o wy-rozumiałość.
Kancelaria parafialna jest nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o kontakt te-lefoniczny.
W związku z zaistniałą sytuacją w trosce o naszch chorych w miesiącu kwietniu niw odwiedzimy chorych w komunią święta.
Do wieczności odeszli św. pamięci Teresa Skrzypek; Józefa Wróbel. Wiecz-ny odpoczynek….
 

Wszystkim życzymy dużo pokoju i ufności w dobroć i miłosierdzie Boże. Dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
NIP 734-111-00-87
e-mail:
Numer konta bankowego Parafii 78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.