1. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność, za przesyłane prośby, za codzienny różaniec o godz. 20.30 Dziękujemy z serca wszystkim którzy wspierają nas w różnej formie, również materialnie a także za przekazywane ofiary na rzecz pokrycia kosztów kinkietów. Bóg zapłać.
2. Dodatkowe Msze św. odbywają się w niedziele o godz. 7.00 i w dni powszednie o godz. 16.30.
3. Spowiadamy od poniedziałku do soboty od 6.00 do 9.00 i od 15.00 do 18.30. Poza Mszą św. można poprosić o udzielenie Komunii św. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w tygodniu. Okres komunii św. wielkanocnej kończy się w niedzielę Trójcy św. 7 czerwca.

4. Nabożeństwa majowe odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 16.00 i 17:30, a w niedziele o godz. 18:00.
5. We wtorek Nabożeństwo Majowe połączone będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30
6. Msza św. w intencji uczestników majówek przy kapliczce ul. Dębińskiego – o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych, odbędzie się we wtorek o godz. 16.30.
7. W środę po Mszy św. wieczornej „Spotkanie z Biblia” w kościele.
8. Msza św. w intencji mieszkańców ulicy Zamenhofa 4 abcd – o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych, odbędzie się w środę o godz. 18.00.
9. Msza św. w intencji mieszkańców ulicy Barlickiego – o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych odbędzie się w czwartek o godz. 18.00.
10. W czwartek po Mszy św. adoracja w ciszy.
11. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
12. Msza św. w intencji uczestników majówek przy kapliczce ul. Rapfa – o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych, odbędzie się w sobotę o godz. 16.30.
13. W sobotę czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego rozpocznie się o godz. 20.00. Poprowadzi je grupa Magis+.
14. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłanie Ducha Świętego.
15. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: Aleksandra Guśtak, Zuzanna Wojtarowicz, Kazimierz Jagła, Grażyna Matuszny, Jerzy Obrzut, Maria Kościsz, Grażyna Ruszkowska, Franciszka Głukowska i Grażyna Grodzka. Dobry Jezu a nasz Panie…

Wszystkim życzmy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com