1. Przeżywamy UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY. Dzisiejsza uroczystość kończy okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.
2. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność, za przesyłane prośby, za codzienny różaniec o godz. 20.30 Dziękujemy z serca wszystkim którzy wspierają nas w różnej formie, również materialnie a także za przekazywane ofiary na rzecz pokrycia kosztów kinkietów. Bóg zapłać.

3. Dodatkowe Msze św. odbywają się w niedziele o godz. 7.00 i od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Nie ma Mszy św. o godz. 16.30 w sobotę.
4. Spowiadamy od poniedziałku do piątku od 6.00 do 9.00 i od 15.00 do 18.30. W czwartek i sobotę w czasie trwania Mszy św.
5. Nab. czerwcowe odbywają się w dni powszednie o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00.
6. We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30
7. W poniedziałek Msza św. o godz. 19.30 ze wspólnotą: „Kobiety urzekające”.
8. Msza św. w intencji mieszkańców ulicy Niedziałkowskiego w środę o godz. 18.00.
9. Msza św. w intencji mieszkańców ulicy Wiatra w czwartek o godz. 9.30.
10. Msza św. w intencji mieszkańców ulicy Sienkiewicza 46A w piątek o godz. 18.00
11. Również w środę młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania w parafii Matki Bożej Niepokalanej o godz. 14.00 i 16.00.
12. W czwartek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA. Msze św. jak w każdą niedzielę. Dodatkowe Msze o godz. 7.00 i 11.0. Po Mszach św. o godz. 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 14.00 i 15.30 odbędzie się procesja wokół kościoła. Decyzja o takiej formie obchodzenia Bożego Ciała jest spowodowana stanem epidemii i zarządzeniem ks. Biskupa. W tym dniu nie będzie adoracji wieczornej. Taca przeznaczona jest na hospicja i wybrane cele charytatywne diecezji
13. W piątek i sobotę dzieci z naszej parafii przystąpią do pierwszej Komunii świętej.
14. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
15. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w par. Matki Bożej Niepokalanej w poniedziałek o g. 17.30.
16. W naszej parafii w dniach 25-27 września odbędzie się kurs przedmałżeński – metodą warsztatową. Zapisy w kancelarii.
17. W sobotę Msza św. w intencji Radia Maryja o godz. 9.00 w Sali św. Ignacego.
18. Spotkanie ministrantów, lektorów i kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o g. 9.00. Zapraszamy.
19. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: Halina Kotlarz, Stanisław Jeż, Kazimierz Lorek, Renata Ligęza i Kazimierz Bryja. Dobry Jezu a nasz Panie…

Wszystkim życzmy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com