1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na chrześcijan w Ziemi Świętej. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem Internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają.
3. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
4. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30.
5. Nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli w środę o godz. 17.30.

Podczas nabożeństwa modlimy się w intencji matek, zarówno będących już w stanie błogosławionym, mających w tym czasie problemy czy spodziewających się trudności przy porodzie, jak i w intencji tych kobiet, które pragną być matkami, ale towarzyszą temu trudności. Obok ołtarza z obrazem P. Jezusa Miłosiernego, umieszczona jest skrzynka na podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Św. Ignacego. Można też będzie wziąć wodę Św. Ignacego wraz z modlitwą, która towarzyszy jej używaniu.
6. W czwartek wspomnienie św. Roberta Bellarmina. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o 17.30. Po Mszy św. wieczornej adorację Najśw. Sakramentu poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
7. W piątek święto Św. Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski, O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy. W czasie adoracji będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
8. W sklepiku można nabyć katechizmy do wszystkich szkół naszej parafii.
9. Ziemniaki dla objętych pomocą Caritas, wydawane będą we wtorek od 13:00 do 16:00.
10. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odszedł: Stanisław Gajewski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com