1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc uchodźcom po pożarze obozu Moria na wyspie Lesbos w Grecji. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają.
3. W poniedziałek święto Św. Mateusza, ewangelisty. Msza św. ze wspólnotą Magis+ o 19:30.
4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 7 w sali Św. Jana Pawła II

• z klasy 3a w poniedziałek o godz. 19:00,
• z klasy 3b we wtorek o godz. 19:00,
• z klasy 3c w środę o godz. 19:00.

5. We wtorek Msza św. o godz. 15:15 i spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30.
6. W środę wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny. Msza św. z grupą modlitewną o. Pio o godz. 8:30. Po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne.
7. W czwartek po Mszy św. wieczornej adorację Najśw. Sakramentu poprowadzi Ruch Obrony Życia.
8. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy. W czasie adoracji będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
9. W sklepiku można nabyć kalendarz działkowicza - rolnika oraz katechizmy.
10. Składamy serdeczne podziękowanie firmie Agro-Hurt braci Wideł za przekazanie ziemniaków i stałą pomoc dla podopiecznych parafialnej Caritas.
11. Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach Miast Świata będzie 28 września o godz. 15:00. Szczegóły w gablocie.
12. Kurs Małżeński rozpocznie się 9 października o godz. 18:45 w parafii Duchu Świętego. Jest on przeznaczony dla małżeństw z małym i dużym stażem. Szczegóły w gablocie.
13. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Honorata Serek, Kunegunda Groń, Anna Stecz. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com