Ogłoszenia Duszpasterskie

1. W poniedziałek o godz. 9:00 pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Seniora w sali katechetycznej. Gościem będzie o. Zdzisław Wietrzak.

2. We wtorek Uroczystość Narodzenia NMP. Msza św. dla chorych z sakramentem namaszczenia będzie we wtorek o godz. 16:00. Po niej poczęstunek w sali widowiskowej, który organizuje Zespół Caritas naszej parafii. Serdecznie zapraszamy. Prosimy rodziny i bliskich o przywiezienie osób starszych i chorych do kościoła. Nowenna do Matki Bożej o godz. 18:00.

3. W środę Msza św. Grupy Modlitewnej o. Pio o godz. 18:00.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Adorację od 19:00 do 20:00 poprowadzi Magis Plus.

5. W piątek o godz. 17.00 Msza św. Apostolstwa Modlitwy w kościele.

1. Niedawno żegnaliśmy o. Jerzego Koniecznego, a dziś witamy serdecznie w naszej parafii o. Zdzisława Wietrzaka, który podejmuje pracę na tej placówce. Życzymy mu dużo błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej, radości i życzliwości ludzi, a także opieki Matki Najświętszej.

2. W poniedziałek wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy. Z powodu wyjazdu proboszcza kancelaria parafialna jutro będzie czynna tylko po południu od godziny 16:00. Spotkanie Zespołu Caritas o godz. 16:00 w bibliotece.

3. Od wtorku wraca porządek Mszy św. jak w ciągu roku szkolnego. Również Msza św. w niedziele o godz. 20:00 będzie sprawowana od przyszłej niedzieli.

Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.