Ogłoszenia Duszpasterskie

1. W poniedziałek. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów szkół średnich o godz. 8:00, dla Szkoły Podstawowej nr 7 o godz. 9:00.

2. We wtorek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego papieża i Doktora Kościoła nowenna do Matki Bożej..

3. W środę po Mszy św. wieczornej pierwsze po wakacjach spotkanie grupy o. Pio w sali katechetycznej.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Odwiedziny chorych według ustalonego porządku. Dodatkowa okazja do spowiedzi przed I piątkiem, w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30.

5. W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej. Adorację od godz. 19:00 do 20:00 poprowadzi Magis Plus.

6. W piątek Msze św. o Bożym Sercu o godz 6:00, 17:00 dla dzieci, 18:00 i 19:30 dla młodzieży. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 6:00 i 18:00. W tym dniu Apostolstwo Modlitwy zaprasza wszystkich na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. O. Jajko zaprasza młodzież gimnazjalną i szkół średnich na Mszę św. o godz. 19:30 i na spotkanie po Mszy do salek MAGISU.

7. W sobotę różaniec fatimski o godz. 11:00 w kościele.

8. Msza św. w oratorium WSB na ul. Zielonej będzie od najbliższej soboty o godz. 18:15.

9. Po wakacyjnej przerwie wznawia swoją działalność biblioteka parafialna i poradnia rodzinna.

10. O. Pracuś zaprasza dzieci do śpiewania w dziecięcych zespołach muzycznych. Najbliższe spotkanie w sobotę o godz. 10:00 w salkach duszpasterstwa dzieci.

11. Kurs przedmałżeński w tym miesiącu rozpocznie się we wtorek, 10. września o godz. 18:00 w domu katechetycznym Parafii MB Niepokalanej.

12. W sobotę, 7-go września o godz. 11:00 przy obelisku na Hali Łabowskiej będzie uroczysta Msza św. w intencji ks. Władysława Gurgacza i poległych Żołnierzy PPAN. Zaprasza Związek Żołnierzy AK i byli żołnierze PPAN.

13. Również w sobotę, 7-go września dekanalna pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Łagiewnik. Wyjazd sprzed kościoła Matki Bożej Niepokalanej o godz. 5:30. Koszt autobusu przejazdu - 30 zł. Zapisy w kancelarii parafii MB Niepokalanej.

14. Sala widowiskowa z powodu remontu w dniu dzisiejszym jeszcze zamknięta. Jest jednak szansa, ze otwarta zostanie na przyszłą niedzielę.

15. Katolickie Centrum Edukacji KANA zaprasza na Debaty Kaneńskie. Najbliższa debata w poniedziałek, 16.09.2013 na temat: Co dziś znaczy wierzyć w Kościół. Gośćmi będą ks. bp. Andrzej Jeż, ks. bp Grzegorz Ryś oraz P. Marcin Przeciszewski z KAI.

16. W sklepiku przy kościele do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Źródło, List, Posłaniec, katechizmy do szkół podstawowych, kawa, herbata.

17. W tym tygodniu zmarła w naszej parafii Anna Borkowska. Wieczny Odpoczynek racz jej dać Panie... Niech odpoczywa w pokoju wiecznym..

Życzymy miłej niedzieli, dobrego tygodnia.
Uczniom natomiast i nauczycielom dużo entuzjazmu do pracy w nowym roku szkolnym.

1. W poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. jak w dniu powszednim. O godz. 16:00 spotkanie Zespołu Caritas w bibliotece parafialnej.

2. We wtorek wspomnienie św. Moniki. Nowenna do Matki Bożej o godz.18:00.

3. W środę wspomnienie św. Augustyna, bpa i dokt. Kościoła.

4. W czwartek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. wieczornej.

5. Od przyszłej niedzieli powracamy do porządku Mszy św. jaki obowiązuje w ciągu roku. Msza św. akademicka o godz. 20:00 zostanie wznowiona dopiero od I niedzieli października.
 

Transmisja

Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu


Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.