Komunikaty

"Ten nowy, Światowy Dzień Ubogich niech się stanie silnym wezwaniem dla naszego wierzącego sumienia, abyśmy byli coraz bardziej przekonani do tego, że dzielenie się z biednymi pozwala nam zrozumieć Ewangelię w najgłębszej jej prawdzie. Biedni nie są problemem, ale zasobem, z którego możemy zaczerpnąć, aby przyjąć i żyć istotą Ewangelii."

Papież Franciszek

Caritas naszej Parafii proponuje kilka form włączenia się w akcję pomocy, w sposób bezinteresowny i dobroczynny, tym, którzy tej pomocy potrzebują.

W I Niedzielę Adwentu 3 grudnia 2017 roku, po raz dwudziesty czwarty rozpocznie się Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, które w tym roku realizowane jest pod hasłem MIŁOSIERDZIE JEST JEDNO. Tradycyjnie, symbolem akcji jest świeca, która znajdzie miejsce na wigilijnym stole. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na dożywianie dzieci w szkołach i świetlicach, a także leczenie i rehabilitację.

Więcej informacji?  KLIKNIJ

    7 paździenika br. udamy się na granice Polski i będziemy modlić się na różańcu. Modlitwę różańcową, chcemy okazać wierność i posłuszeństwo Maryi. Chcemy też przepraszać i wynagradzać, za wszelkie bluźnierstwa, zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Pragniemy błagać przez wstawiennictwo Matki Bożej o ratunek dla Polski i świata.

Zapisy do grupowego wyjazdu autokarem do Kosarzysk:
Biuro Radia Maryja przy Parafii NSPJ (kościół kolejowy),
ul. Zygmuntowska 48
Środy i piątki w godz.: 10 - 12

Więcej informacji

Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.