• Dzisiejsza uroczystość, Najświętszej Trójcy, kończy okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej. Niedziela synodalna.
• W poniedziałek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i zakończenie nabożeństw majowych.
• Msza św. zbiorowa w intencji uczestników majówek przy kapliczce ul. Dębińskiego we wtorek o godz. 18.00.
• W czwartek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA. Msze św. jak w każdą niedzielę. Mszy świętej o godz. 11.00 nie będzie. Po Mszy św. o godz. 9.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy przy ul. Kolejowej, Sienkiewicza, Zygmuntowskiej i czwarty na placu kościelnym. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy i przybranie domów na trasie procesji. Ze względu na niemożność zachowania dystansu zachęcamy do korzystania z maseczek w czasie procesji. W kościele będą wystawione śpiewniki bardzo prosimy o ich zabrania, aby aktywnie włączyć się w śpiew w czasie procesji. W tym dniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po mszy św. wieczornej.

• W oktawie Bożego Ciała zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych, które będą w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 18.00. Codziennie po tym nabożeństwie będzie procesja wokół kościoła. Zapraszamy szczególnie dzieci sypiące kwiaty i dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św.
• Taca w Boże Ciało przeznaczona jest na hospicja i cele charytatywne diecezji.
• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź dodatkowa w środę i piątek od godz. 15.30.
• W piątek i sobotę I Komunia św. dzieci ze szkół podstawowych z naszej parafii.
• W piątek Apostolstwo Modlitwy zaprasza na adorację od 12:00 do 13:00 do sali Św. Ignacego.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15.00.
• Komunii Świętej dodatkowo udzielamy w niedziele przed ZAKRYSTIĄ, w godz. od 13:15 do 13:45 oraz od 19.15 do 19.45.
• Dziś przyjęcie kandydatów do grona ministrantów podczas Mszy św. o godz. 12:30. O godz. 20:00 Msza św. w intencji studentów, o dobrą sesję.
• W przyszłą niedzielę o godz. 12:30 Msza św. prymicyjna naszego parafianina o. Tomasza Górki – franciszkanina.
• W miesiącu czerwcu parafia św. Kazimierza będzie prowadziła kurs przedmałżeński.
• Do wieczności odeszli: Gosława Ciureja, Franciszek Kulig, Michał Mróz, Barbara Śmierciak, Irena Smul, Kazimiera Michałka. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com