• Dziś o godz. 12:30 Msza św. prymicyjna naszego parafianina o. Tomasza Górki – franciszkanina.
• Serdecznie dziękujemy osobom, które przygotowały ołtarze na Boże Ciało oraz wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzanie procesji. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 16:30.
• W oktawie Bożego Ciała zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych, które są w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 18.00. Podczas nabożeństwa będzie procesja wokół kościoła. Zapraszamy szczególnie dzieci sypiące kwiaty, oraz dzieci pierwszokomunijne.
• Msza św. ze wspólnotą Magis+ w poniedziałek o godz. 19:30.

• Msza św. w intencji mieszkańców ul. Aleja Batorego 73 abc będzie odprawiona we wtorek o godz. 18:00.
• Spotkanie biblijne w środę po Mszy św. wieczornej. Msza z grupą modlitewną Św. Pio.
• W czwartek o godz. 17.30 zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci. Po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzą dzieci pierwszokomunijne.
• W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa – odpust parafialny. Msze św. będą o godz.: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 16:30. Nie ma o 15:15 i 19:30. O godz. 18.00 uroczysta suma odpustowa a po niej nabożeństwo czerwcowe z aktem poświęcenia narodu polskiego Sercu Jezusa i procesja wokół kościoła. Zapraszamy szczególnie dzieci sypiące kwiaty, poczty sztandarowe, straż kościelną. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
• Zewnętrzną uroczystość ku czci Serca Bożego będziemy obchodzić w niedzielę, 13 czerwca. Rozpoczniemy Mszą św. sprawowaną o godz. 16.00 w kościele Jezuitów w rynku. Po Mszy św. procesja na Rynek Główny.
• W sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. w intencji Radia Maryja o godz. 9:00.
• Komunii Świętej dodatkowo udzielamy w niedziele przed ZAKRYSTIĄ, w godz. od 13:15 do 13:45 oraz od 19.15 do 19.45.
• Dziękujemy za ofiary złożone w Boże Ciało na hospicja również nasze sądeckie.
• Znaleziono w kościele aparat słuchowy, do odebrania w zakrystii.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com