• Dziś wychodzi kolejny numer gazety parafialnej „Bethania”. Polecamy. Bóg zapłać za złożone ofiary.
• Dziś podczas Mszy św. o godz. 12:30 uroczyste przyjęcie kandydatów do służby lektora.
• Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach czerwcowych, które odbywają się w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
• W poniedziałek wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, jezuity; po Mszy św. o godz. 8:30 spotkanie Klubu Seniora, a o godz. 19:30 Msza św. ze wspólnotą Magis+.
• W czwartek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie o godz. 17.30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Ruch Obrony Życia.
• Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy w piątek od godz. 15.00. Podczas adoracji spowiadamy.
• Zapraszamy małżeństwa na spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę od godz. 16.30 do 18.00 w kawiarence dla małżeństw. Temat spotkania-dialogu: (Od) budować zaufanie. Szczegóły na stronie internetowej i w gablocie. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie.
• Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkół średnich z terenu naszej parafii będzie w piątek o godz. 8:00.
• Ministrantów, dzieci śpiewające w chórkach oraz lektorów zapraszamy na grilla do naszego ogródka w sobotę o godz. 17:00.
• Zakończenie roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w przyszłą niedzielę o godz. 11:00, a szkół nr 8, 15 i SPLOT o dzisiaj 16:30.
• Komunii Świętej udzielamy jeszcze dzisiaj (w niedzielę) przed ZAKRYSTIĄ, w godz. od 13:15 do 13:45 oraz od 19.15 do 19.45.
• W sklepiku można nabyć książki i obrazy związane z życiem i duchowością Św. Ignacego, którego 500-lecie nawrócenia obchodzimy.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu codziennie o godz. 20.30. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas duchowo oraz materialnie.
• Do wieczności odeszli: Jerzy Czernecki, Władysław Kołpak, Stanisław Wilk. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.