• Zapraszamy małżeństwa na spotkanie, które odbędzie się w dzisiaj od godz. 16.30 do 18.00 w kawiarence.
• We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 15.15, 16.30, 18:00 i 19:00. Składka do dyspozycji Ojca Św.
• Od czwartku, 1 lipca rozpoczynamy porządek wakacyjny. W niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 7:00, 15:30 i 20:00. Msze św. w dni powszednie będą o 6:00, 7:00, 8:00 i 18:00. W czasie wakacji nieczynny jest Parafialny Punkt Caritas. Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, czwartki i soboty.
• Od czwartku do końca lipca sklepik parafialny będzie nieczynny. Prasa katolicka w tym czasie będzie wyłożona z tyłu kościoła, przed Obrazem Matki Bożej.
• Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18:00. Różaniec prowadzić będą Róże Różańcowe. Aktualny harmonogram znajduje się w gablocie.

• W środę kończą się nabożeństwa czerwcowe.
• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16:00. Adorację Najśw. Sakramentu od 12:00 do 13:00 poprowadzi Apostolstwo Modlitwy. Odwiedziny chorych w miesiącach wakacyjnych według ustaleń z księżmi odwiedzającymi chorych w danym rejonie.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie o godz. 17.30.
• Podczas wakacji koronki do Bożego Miłosierdzia i adoracji w piątki nie będzie, rozpoczniemy je 2 września. Zachęcamy do indywidualnej adoracji.
• Różaniec Fatimski w sobotę o godz. 11:00.
• Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy zaprasza na pielgrzymkę do Tuchowa, która odbędzie się 3 lipca o godz. 11:00 w sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej.
• Spotkanie rodziców i dzieci przed wyjazdem do Starej Wsi będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas duchowo oraz materialnie.
• W tym roku Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę będzie miała charakter „sztafetowy”. Zapisy w parafii Św. Kazimierza.
• Komunikat ks. Biskupa:

Drodzy Diecezjanie!

Z głębokim przejęciem przyjmowaliśmy informacje o szeregu dramatycznych wydarzeń, które boleśnie dotknęły najpierw mieszkańców w Nowej Białej, zaś w miniony czwartek także kilka miejscowości w rejonie sądeckim, przez który przeszła trąba powietrzna i gradobicie. Najdotkliwiej zostali poszkodowani mieszkańcy Librantowej i okolic, gdzie zostało uszkodzonych około 50 budynków. Kilkadziesiąt rodzin straciło nie tylko dach nad głową, ale przede wszystkim stabilność życiową i wewnętrzny pokój. Nie możemy ich pozostawić bez konkretnej pomocy, do której tak dobitnie wzywał nas św. Paweł w dzisiejszym drugim czytaniu mszalnym: „niech wasz dostatek przyjdzie z pomocą ich potrzebom” (2 Kor 8, 14).
Gorąco proszę Was zatem o ducha solidarności z poszkodowanymi, zarówno poprzez modlitwę w ich intencji, jak i pomoc materialną, którą będziemy chcieli zorganizować w przyszłą niedzielę, tj. 4 lipca, zbierając przy kościołach ofiary pieniężne do puszek Caritas.
Dziękując za wszelkie wyrazy waszej solidarności z poszkodowanymi udzielam Wam z serca pasterskiego błogosławieństwa.

† Andrzej Jeż
BISKUP TARNOWSKI

• Do wieczności odeszli: Wiktor Sobosiak, Anna Szczelina-Góźdź, Irena Hajduk, Anna Witowska. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com