• We wtorek uroczystość św. Małgorzaty patronki miasta. Msza św. z okazji imienin o. Czesława Salomona odbędzie się o godz. 8.00 a po południu Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30.
• W czwartek święto Św. Marii Magdaleny, Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.
• w Sobotę święto Św. Kingi patronki diecezji.
• Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych odbędzie się w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00. W tym dniu pojazdy do poświęcenia można zaparkować na placu kościelnym.

• Prasa katolicka wyłożona z tyłu kościoła, przed Obrazem Matki Bożej.
• W okresie wakacyjnym Msze św. w dni robocze są o godz. 6:00, 7:00, 8:00 i 18:00 w Niedziele o godz. 6.00; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 14.00 i 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00; 15.30 i 20.00. Spowiadamy podczas wszystkich Mszy świętych. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, czwartki i soboty. Punkt Caritas nieczynny.
• Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca za pośrednictwem internetu od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18:00. Różaniec prowadzić będą Róże Różańcowe.
• W ostatnim czasie, po raz kolejny, przekazaliśmy wsparcie dla naszego Hospicjum Sądeckiego w gablocie znajduje się podziękowanie dla wszystkich parafian i gości.

• Od wielu lat jako parafia wspieramy chrześcijan mieszkających w trudnych warunkach w Syrii. Z programu rodzina – rodzinie otrzymaliśmy specjalne podziękowanie które jest wywieszone w gablocie
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.


  • W sali św. Ignacego, w związku z rokiem ignacjańskim, został zamontowany ołtarz z obrazem Świętego. Poświęcenie ołtarza nastąpi 31 lipca po Mszy św. o godz. 18.00. Zdjęcie ołtarza znajduje się w gablocie.
• Wysłuchajmy jeszcze apelu arcybiskupa Stanisława Gądeckiego
• Do wieczności odeszli: Franciszek Mazur; Mieczysław Kusion; Paweł Liskiewicz. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com