• Zachęcamy do włączenia się w działalność grup i wspólnot działających w naszej parafii. Dla każdej grupy wiekowej od dzieci do seniorów organizujemy spotkania. Po więcej informacji zapraszamy do osobistego kontaktu z duszpasterzami oraz poprzez stronę internetową, nasz profil na facebooku lub w kancelarii parafialnej.
• Dziś niedziela synodalna.
• Dziś wychodzi kolejny numer parafialnej Bethanii. Zachęcamy do czytania.
• Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach Miast Świata będzie we wtorek, 28 września o godz. 15:00. Szczegóły w gablocie.
• W środę święto Świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
• W czwartek Św. Hieronima. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30. Adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzi Grupa MB Pielgrzymującej.
• W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 oraz adoracja w ciszy. Spowiedź od godz. 15.30.
• Msza św. dla młodzieży od klasy siódmej do maturalnej, w piątki o godz. 19:30. Po Mszy spotkanie w salkach MAGISu.
• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które rozpoczynają się w piątek. Różaniec odmawiać będziemy w dni powszednie od godz. 17.30, a w niedziele od godz. 18.00. Dzieci będą prowadzić różaniec w środy i w piątki o godz. 17.30. Zapraszamy.
• Przed I piątkiem spowiadamy w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30. Szczególnie zapraszamy dzieci.
• W piątek Msze św. o Bożym Sercu o godz. 6.00, 16.30 – dla dzieci, 18.00, 19.30 – dla młodzieży. Apostolstwo Modlitwy zaprasza wszystkich na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. Odwiedzimy chorych z Komunią Świętą według ustalonego porządku.
• Różaniec fatimski w sobotę o godz. 9:00.
• Klub Seniora organizuje wyjazd do ogrodów w Myślcu i Uściu Gorlickim. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
• Jezuickie Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza studentów, wykładowców sądeckich uczelni na Mszę świętą rozpoczynającą nowy rok akademicki w przyszłą niedzielę o 20.00. W tym roku Strych obchodzi dwudziestolecie istnienia. Będzie o. Jacek Siepsiak inicjator i pierwszy duszpasterz STRYCHu. Spotkanie z Absolwentami w poniedziałek o godz. 20:00, a we wtorek dla całej wspólnoty o godz. 19.00.
• W sklepiku można nabyć kalendarz rolnika na przyszły rok.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Zapraszamy na procesję różańcową, która rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz.18.00 od pomnika św. Jana Pawła II na rynku.
• Do wieczności odeszły: Józefa Sikora, Maria Nowacka i Teresa Czerwicka. Dobry Jezu a nasz Panie...

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com