• Przy bocznych ołtarzach wystawione są kartki wypominkowe. Po wypełnieniu prosimy składać je do skarbonki obok ołtarza Matki Bożej.
• W piątek uroczystość Św. Jana Pawła II. Z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.


Msze św.:
• ze wspólnotą Magis+ w poniedziałek o godz. 19:30.
• w intencji Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy we wtorek o godz. 15:15. Po Mszy spotkanie na salce.
• dla młodzieży od klasy siódmej do maturalnej, w piątki o godz. 19:30. Po Mszy spotkanie w salkach MAGISu.

Nabożeństwa:
• różańcowe są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci prowadzą różaniec w środy i w piątki. Zapraszamy.
• we wtorek o godz. 17:30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
• w czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30. Adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzi Klub Seniora.
• w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 oraz adoracja w ciszy. Spowiedź od godz. 15.30.

Spotkania:
• Klubu Seniora w poniedziałek o godz. 9:00.
• ze Św. Ignacym Loyolą w środę po Mszy św. wieczornej w sali Św. Ignacego.
• zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat na spotkanie Katecheza Dobrego Pasterza które odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salkach DA Strych.
• dla rodziców dzieci chrzczonych i rodziców chrzestnych w sobotę o godz. 17:00 w sali Św. Ignacego.

Msza św. w intencji pracowników służby zdrowia zostanie odprawiona w niedzielę 24 października, w kościele Św. Kazimierza o godz. 15.15.
Pielgrzymka kolejarzy do Częstochowy będzie w dniach 6 i 7 listopada. Szczegóły na plakacie . Zapraszamy.

Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.

Do wieczności odeszła Danuta Habela. Dobry Jezu a nasz Panie...

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com