• Trwają spotkania związane z peregrynacją relikwii i ikony Św. Ignacego. Zakończenie peregrynacji we wtorek podczas Mszy św. o godz. 18:00.
• Nabożeństwa różańcowe za zmarłych odbywają się w dni powszednie o godz. 17.25, a w niedzielę o godz. 17.55.
• W środę Msza św. z grupą modlitewną Św. Pio.spotkanie z Biblią Mszy św. wieczornej.
• W czwartek Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9:00, a o godz. 16:00 - 27. Sądeckie Patriotyczne Śpiewanie w sali Św. Ignacego. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.

• Apostolstwo Modlitwy spotyka się na Mszy św. w piątek o godz. 17:00 w sali Św. Ignacego.
• W sobotę o godz. 9:00 Msza św. w int. Radia Maryja.
• Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza studentów na Mszę świętą w niedziele o 20:00 i na spotkanie we wtorek o godz. 19.15 w salkach duszpasterstwa.
• DA STYCH zaprasza do przeżycia rekolekcji w życiu codziennym w czasie Adwentu. Szczegóły na stronie parafialnej i profilu Facebooku Duszpasterstwa.

Temperamenty w małżeństwie – to temat spotkania dla małżeństw, które odbędzie się w niedzielę 21 listopada od godz. 16:30 w ramach spotkań Kawiarenka Dialogowa. Szczegóły w gablocie.

Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.

Do wieczności odeszli: Kazimierz Janik, Kazimierz Stefański, Zofia Wenczyńska. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com