• Z okazji Światowego Dnia Ubogich, ustanowionego przez papieża Franciszka, Parafialny Zespół Caritas rozprowadza dziś Chlebki Miłosierdzia. Uzyskane środki będą przekazane najuboższym, cierpiącym z powodu chorób i niedożywienia. Można na ten cel złożyć ofiarę i otrzymać Chlebek Miłosierdzia symbol wrażliwości i otwartości serca.
• W ubiegłą niedzielę na zakup potrzebnego sprzętu dla Sądeckiego Hospicjum zebraliśmy 30.074 zł. Bardzo dziękujemy.
• Nabożeństwa różańcowe za zmarłych odbywają się w dni powszednie o godz. 17.25, a w niedzielę o godz. 17.55.

• W poniedziałek o godz. 19.30 Msza św. ze wspólnotą Magis+.
• W środę o godz. 17.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli. Podczas nabożeństwa będziemy modlić się w intencji wszystkich matek, jak i w intencji tych kobiet, które pragną być matkami, ale temu towarzyszą trudności. Obok ołtarza z obrazem Pana Jezusa Miłosiernego, umieszczona jest skrzynka na podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Św. Ignacego. Można też będzie wziąć wodę Św. Ignacego wraz z modlitwą, która towarzyszy jej używaniu.
• W środę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej patronki naszego kościoła. po Mszy spotkanie ze Św. Ignacym w sali jego imienia.
• W czwartek adorację Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczornej poprowadzi Grupa Matki Bożej Pielgrzymującej.
• Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza studentów na Mszę świętą w niedziele o 20:00 i na spotkania we wtorki o godz. 19.15 w salkach duszpasterstwa.
• DA STYCH zaprasza do przeżycia rekolekcji w życiu codziennym w czasie Adwentu. Szczegóły na stronie parafialnej i profilu Facebooku Duszpasterstwa.
• O. Andrzej zaprasza na pielgrzymkę szlakiem Świętych i Apostołów, do Turcji w dniach 26 kwietnia do 6 maja 2022 r. Szczegółowy plan na naszej stronie parafialnej i w gablocie.
Temperamenty w małżeństwie – to temat spotkania dla małżeństw, które odbędzie się w niedzielę 21 listopada od godz. 16:30 w ramach spotkań Kawiarenka Dialogowa. Szczegóły w gablocie.
Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszli: Katarzyna Bogdał, Józef Sromek, Irena Woźniak, Marcin Dudzik, Maria Grząbel, Michalina Michalczyk i Krystyna Wiśniowska. Dobry Jezu…

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com