• Dziś zbiórka do puszek na pomoc polskim parafiom, które włączają w opiekę nad migrantami.
• Temperamenty w małżeństwie – to temat spotkania dla małżeństw, które odbędzie się dzisiaj od godz. 16:30 w ramach spotkań Kawiarenka Dialogowa. Szczegóły w gablocie.
• Nabożeństwa różańcowe za zmarłych odbywają się w dni powszednie o godz. 17.25, a w niedzielę o godz. 17.55.
• W poniedziałek Św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Spotkanie Klubu Seniora o godz. 9:00.

• We wtorek wspomnienie błogosławionych Michała Augustyna Pro. Nowenna do NMP o godz. 17:30.
• Msza święta w intencji wszystkich pracowników, emerytów, rencistów i ich rodzin z okazji Święta Kolejarza odbędzie się we wtorek o godz 12.00.
• W środę wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, i Towarzyszy. Po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne w sali Św. Ignacego.
• W czwartek adorację Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczornej poprowadzi Magis +.
• W piątek wspomnienie św. Jana Berchmansa. O godz. 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzie i adoracja w ciszy. Spowiedź od 15:30.
• Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza studentów na Mszę świętą w niedziele o 20:00 i na spotkania we wtorki o godz. 19.15 w salkach duszpasterstwa.
• Spotkanie dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę o godz.17:00.
• W sklepiku parafialnym można nabyć Kalendarz Rolników na 2022 i opłatki wigilijne.
• Msza św. w intencji o. Zdzisława Wietrzaka z okazji imienin będzie w przyszłą niedzielę o godz. 12:30.
Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszli: Andrzej Kurcz i Stanisława Bąk. Dobry Jezu…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com