• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 15:00 adoracja Najśw. Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia a o 17:30 różaniec z Różami Różańcowymi.
• Przez okres Wielkiego Postu jest wystawiony za ławkami koszyczek do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w jakiejś konkretnej intencji.
• Dziś po każdej Mszy św. od godz. 8:00 giełda stroików wielkanocnych wykonanych przez Klub Seniora w sali Św. Jana Pawła II.
• Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu są o godz. 16:15 i 17:30.

• We wtorek bierzmowanie w kościele MB Niepokalanej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
• W czwartek adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzą ministranci i lektorzy.
• Dodatkowo spowiadamy w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30 do 18:30.
• W piątek nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy o godz. 6:00 i 18:00. Apostolstwo Modlitwy zaprasza na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. Msza św. z udziałem dzieci o godz. 16:30. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 6:00. Msza św. dla dzieci o godz 8:30 a po niej zapraszamy na śniadanie. Różaniec fatimski o godz. 9:00.
• Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy w piątek po Mszy św. o godz. 19:30.
• W przyszłą niedzielę spotkanie z cyklu kawiarenka dialogowa o godz. 16:30. Szczegóły na plakacie.
• W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje parafialne, które głosił będzie o. Tomasz Zamorski, dominikanin.
• Droga Krzyżowa na Chruślicach będzie w Niedzielę Palmową o godz. 15:00. Klub Inteligencji Katolickiej organizuje też dziś o godz. 16:30.
• Od jutra nie obowiązują maseczki. Komunia św. będzie udzielana przez każdego księdza i na rękę i do ust.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszli: Andrzej Tobiasz i Genowefa Jarząb. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.